Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.
Vier Italiaanse, kantige, Murano glazen vazen door Flavio Poli. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 21 cm. In goede staat.
Vijf Italiaanse Murano glazen vazen door Flavio Poli. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Kristal Unie Maastricht tin craquele drijfschaal + bolvaas. W.J. Rozendaal. Afmeting: 9,5 x ø 12,5 cm / ø 32,5 cm. In goede staat.
Kristal Unie Maastricht iriserende tin craquele schaal. W.J. Rozendaal. Serie Manuvarium. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Zeven-delige 30er jaren glazen karafset met tinnen Gero monturen en persglazen tablet. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen bootzeil. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen koekjestrommels met vernikkeling. In de stijl van Loetz. Circa 1930. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vijf maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Boheems kristallen vaas, drie Murano vaasjes, onbekende groen-glazen vaas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Negen maal Swarovski kristallen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee uilen, beer, twee egels, hondje, oester, vlinder en eendje. Afmeting: 3 - 6 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kristal. Amandel geslepen. Bestaande uit: Bowlpot en een stopkaraf. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde kristalglazen kaarskandelaren. Villeroy & Boch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven-delige kristallen karafset. Geëtst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Groot Swarovski kristalglazen jaarstuk. Dame met blauw in originele doos. Afmeting: 14,5 x 17 x 28 cm. In goede staat.
Twee Swarovski kristallen figuren in originele doos. Bestaande uit: Kudu Inspiration 'd Afrique 1994. En The Dragon 1997 Annual edition The Fabulous Creatures. Afmeting: 17 x 19 x 19 cm / 13 x 24,5 x ...
Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
3 Delen Swarovski: 1x Jachtluipaard (183225) met originele doos, uitgevoerd in helder kristal H.: ca. 10cm., 1x uil (010022) in originele doos met gematteerd gezeicht en gele ogen, ca. 5x6cm. en 1x ja...