Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie maal gecontourneerde schotels met floraal en landschap decor + bodemmerk. Eén gemberpot met bodemmerk. Eén Satsuma dekseldoos (Japan), met bodemmerk. A...
Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.
Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.
Chinees album met postzegels, muntgeld en papiergeld. Monkey Year 2004. Afmeting: 23 x 17 x 1 cm. In goede staat.