Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

50x Houten borden standaards
Resultaat: 80 EUR

Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Terracotta plaquette, 1890
Startprijs 140 EUR

Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

2 Moderne werken
Startprijs 120 EUR

Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

Geelgouden ring
Startprijs 150 EUR

Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Een ring met een vlakke band en voorzien van een 6-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,05 ct. ø 51. ca 1,9 gram. In goede staat

E.R. Homan, Riviergezicht
Resultaat: 70 EUR

E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank
Resultaat: 55 EUR

Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.

Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 150 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.

Th. Pater, Duits riviergezicht
Startprijs 250 EUR

Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.

Lot barnsteen
Resultaat: 100 EUR

Lot barnsteen sieraden, met een collier uit barnsteen met 2 bladvormige hangers, oorhangers met triangel vormige barnsteenhangers en een hanger met zilveren bewerking met bollen en broche in de vorm v...

6 Zilveren lepels en 6 vorken begin 20e eeuw
Startprijs 400 EUR

Lot met zes zilveren lepels en zes zilveren vorken, 833/000, model Haags Lofje, voorzien van gravure aan de achterzijde van de steel. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten en H.E.Oving, Groningen. 1908-19...

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Resultaat: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR

J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

Engelse butlertray, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Art Deco lampje 'Walrus'
Resultaat: 50 EUR

Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Duitse School, Berglandschap met waterval
Resultaat: 50 EUR

Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.

Meerschuim tabakspijp
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Notenhouten schrijfbureau
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.

Louis Quinze secretaire, 1760
Resultaat: 175 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met camee
Startprijs 110 EUR

Geelgouden hanger/broche, 750/000, met camee. Hanger/broche met een ovale rand versierd met getorst draad bezet met een schelpcamee met fraai gesneden damesportret. 26x34mm. ca 5,1 gram. In goede staa...

Japans figuur, Keizer Jimmu
Resultaat: 1.450 EUR

Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.