Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Zilveren auto's 598
3 Zilveren auto's
Startprijs 250 EUR
Verkocht
A. Fürstmann, Bergmeer met huis 1273
A. Fürstmann, Bergmeer met huis

Resultaat:

120 EUR

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur 1274
J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
7x Antiek Zwiebelmuster 6070
7x Antiek Zwiebelmuster

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren 6071
2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Duitse School, Berglandschap met waterval 1288
Duitse School, Berglandschap met waterval

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Zeeuwse kast 4147
17e Eeuwse Zeeuwse kast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hoekvitrine+kapstok 4148
Hoekvitrine+kapstok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1323
W. Hatebeuk, Stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen 1324
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oude Familie Rose bloempot 6084
Oude Familie Rose bloempot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Beeld, Zeerover 6120
Beeld, Zeerover

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Karl Ens, Papegaai 6121
Karl Ens, Papegaai

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Art Deco puddingvorm 6134
Art Deco puddingvorm

Resultaat:

45 EUR

2x Antieke Chinese borden 6135
2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank 4197
Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank

Resultaat:

55 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal 4198
Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
6x Wandkandelaren 2472
6x Wandkandelaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7x Antieke Hollandse tegels 6170
7x Antieke Hollandse tegels

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke tegels in lijst 6171
2x Antieke tegels in lijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot decoratieve artikelen 2473
Lot decoratieve artikelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40 6185
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Blaker + potje, 18e eeuw 2486
Blaker + potje, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR