E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen kandelaren met putti. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vier antieke kaarskandelaren. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal messing, miniatuur, Engels. Twee maal eikenhout met messing. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Negen delen Delfts blauwe Fayence. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Fayence schotel. Delft of Hanau. Met zotje en floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Ketel, giettrechter, kan. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met glazen reservoirs. Circa 1900. Afmeting: 50 - 55 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene glazuur, vogelkoppen en bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Haarlijn handvat. Chip binnenrand deksel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse porseleinen Art Deco-stijl kaarskandelaren met goud decor. Gemerkt Echt Tuppack Tiefenhof. Afmeting: 21 x 31 x 11 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Oude vijfdelige messing haardset. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 75 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
Oosterse vaas bekleed met half-edelstenen. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Vier antieke vazen. Bestaande uit: Twee koperbeslagen vazen met zinken binnen-vazen, Jugendstil. Circa 1915. Eén terracotta vaas met figuren. Eén pelgrimsfles, kalebas met leder bekleed. Gesigneerd M....
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.