Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok. Type Religieuse. Met mahoniehouten klokkast en koperdraad inleg. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met wekker, halfuur-slag op twee bellen + repetitie. Afmeting: 51 x 35 x 19 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
2-Delig Delfts keramieken kaststel met landschappen decor in coulissen. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 x ø 18 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel in Rococo-stijl . Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 - 50 cm. In goede staat.
Grote ovale albasten plaquette met goudkleurige lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 x B 42 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Vijf-delig Makkumer Tichelaar gemerkt kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 30 - 39 cm. In goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Stel 835/000 zilveren kaasduimen met parelrand. Toegeschreven aan Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Circa 1860. Afmeting: 3 x 2,2 cm. Gewicht: circa 24 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Vier delen antiek glas, divers. Met goud en emaille decors. Bestaande uit: Parfum flacon met zilveren dop. Stop flacon. Pijpvaas. Grote vaas. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.