Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren horloge, Bernarnd Piot 508
Zilveren horloge, Bernarnd Piot
Startprijs 100 EUR
4 Delen div. China/Japan 7188
4 Delen div. China/Japan
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Gouden horloge met klemband 501
Gouden horloge met klemband

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Franse petroleumlamp 6092
Franse petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3624
Franse tafelklok

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Charles Dix thermometer-pendule, 1840 3623
Charles Dix thermometer-pendule, 1840

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Franse vergulde pendule 3622
Franse vergulde pendule

Resultaat:

110 EUR

3 Delen kristal met zilverwerk 499
3 Delen kristal met zilverwerk
Startprijs 120 EUR
Zilveren roomstel 494
Zilveren roomstel
Startprijs 80 EUR
Bowlpot met zilveren dop 493
Bowlpot met zilveren dop
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur wipwap 492
Zilveren miniatuur wipwap

Resultaat:

45 EUR

Gouden oorstekers met saffier en diamant 33
Gouden oorstekers met saffier en diamant
Startprijs 600 EUR
Gouden rijring met smaragd en diamant 32
Gouden rijring met smaragd en diamant
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Gouden armband met smaragd en zirconia 31
Gouden armband met smaragd en zirconia

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht 1338
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1332
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit

Resultaat:

35 EUR

2 Art Deco zilveren kandelaren 23
2 Art Deco zilveren kandelaren
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren miniatuur koets 491
Zilveren miniatuur koets

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse pendule, 1860 3615
Franse pendule, 1860

Resultaat:

100 EUR

Vuurvergulde Empire pendule 3614
Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.750 EUR
J.Maris, Zuid Europese dame 1322
J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren bak met cloissonee 17
Zilveren bak met cloissonee

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden choker 8
Gouden choker

Resultaat:

1.700 EUR

Gouden ring met diamanten 7
Gouden ring met diamanten
Startprijs 3.150 EUR