Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lampenvoet 'Kabouter', 1920 2063
Lampenvoet 'Kabouter', 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Rococo spiegel 2060
Rococo spiegel

Resultaat:

50 EUR

10x Antieke lakstempels, 1900 - 1930 2057
10x Antieke lakstempels, 1900 - 1930
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910 2055
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910

Resultaat:

90 EUR

Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri 2054
Kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Messing vuurbokken 2052
2x Messing vuurbokken

Resultaat:

40 EUR

Kutanilamp met brons 2049
Kutanilamp met brons
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gestoken gemsbok, 1930 2046
Gestoken gemsbok, 1930

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Historisme pronkvazen, 1890 2043
2x Historisme pronkvazen, 1890

Resultaat:

70 EUR

Natuurstenen obelisk 2040
Natuurstenen obelisk
Startprijs 190 EUR
3x Gietijzeren laarzen-schrapers 2037
3x Gietijzeren laarzen-schrapers
Startprijs 50 EUR
Houten wandversiering, 1920 2035
Houten wandversiering, 1920
Startprijs 120 EUR
Verkocht
18e Eeuws documentenkistje 2034
18e Eeuws documentenkistje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen vijzel, 18e eeuw 2032
Bronzen vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vergulde dekseldoos 2029
Vergulde dekseldoos

Resultaat:

80 EUR

Oud edelhert gewei 2026
Oud edelhert gewei
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Hollandse barometer 2023
Hollandse barometer

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek beschilderd wagenschot 2020
Antiek beschilderd wagenschot

Resultaat:

200 EUR

Hanglamp 2017
Hanglamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2014
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

600 EUR

Zwitserse speeldoos, 1880 2012
Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 190 EUR
Speeldoos + platen, 1880 2009
Speeldoos + platen, 1880
Startprijs 300 EUR
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist 2006
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Antieke dekselbokaal 2003
Antieke dekselbokaal

Resultaat:

375 EUR