Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met kroon, snijwerk en extra drie lades achter deur. Circa 1870. Afmeting: 225 x 49 x 105 cm. In zeer goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld kruisbeeld onder glazen stolp met porseleinen Corpus Christi. Afmeting: H 43 x Ø 21 cm. In goede staat.
Oud Perzisch Bidjar kleed. Iran. Met floraal decor. Afmeting: 142 x 80 cm. Mooie kwaliteit. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een druppelvormige hanger met witgouden bewerking en een klein singlecut diamantje. Totaal ca 1,00 ct. lengte 28 mm. In goede staat
Geelgouden oorhaken, 585/000, met vierkant geslepen citrienstenen, 6x6mm. lengte 19 mm. ca 1,3 gram. Nieuw
Twee antieke zilveren lepels met een steelaanzet met dubbel lof en een steeleinde met Haags lof. MT.: H.Alkers, Amsterdam jl.:O: 1797. 21,5 cm, ca 100 gram. Voorzien van initialen: B. G.J.K. In goede ...
Zilveren kaarthouder, BWG, vierkant model met filigrain bewerking. 7,5x7,5cm. totaal ca 77 gram. In goede staat
Sigarettenhouder met zilver en loep. Rechthoekige sigarettenhouder met schildpad en een zilveren rand en zilveren element met graveerwerk, 833/000, 9x14cm en een loep uit hoorn, 8x6cm. In redelijke st...
Chinees porseleinen schoenvormige schaal met blauw glazuur, floraal decor en goudrand. Afmeting: 9,2 x 3,2 x 4 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 750/000, met smaragd en diamant. Gouden luna-collier met in het midden een V-vormig element centraal voorzien van een peervormig gefacetteerde smaragd,6x3,5mm, met aan weer...
Chinees porseleinen waterpot met messing montuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x 6,5 cm. In goede staat.
Lot met zilveren sieraden met armbanden, broches dasklemmen en oorclips. ca 98 gram. In goede staat
Klein Perzisch kleed. Floraal, aardetinten. Afmeting: 104 x 69 cm. In goede staat.
Twee zilveren horlogekettingen, één met een gourmetschakel, en één met een biesmarkschakel met onedele sluiting, enkele schakels niet compleet. Totaal ca 84 gram. 30-37cm.
Antieke Franse terracotta figurengroep. Vissersfamilie. Retour la Pêche. Gesigneerd A. Hanne. Nr. 103. Circa 1900. Chip jas visser. Afmeting: H 42 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.
Vier delen Chinees/Japans porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten, China, met figuren decor, één beschadigd. Een Chinees porseleinen bord met geel glazuur, floraal/vleermuis decor en bodemmerk. En...
Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.
Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.
Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.