Chinese Peking glazen snuffbottle met figuren in landschap decor. Rood/wit. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
Twee antieke koffiekannen. Eén maal Empire + 1830 gravure decor. Eén maal KPM, 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Thais boeddha figuur. Met polychromie, glas en rest vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.
P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in zwarte lakwerk lijsten. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Tweede periode Empire pendule met groen marmeren basement en verguld brons voorstellend diana van de jacht. Tweede helft 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 x 34 x 13 ...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen voorstelling + vier tekens bodemmerk. Eén kop haarlijn + chip. Schotels goed. Afmeting: 7 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Delfts fayence 12-pas tegeltableau. Naar een schilderij van de bekende schilder Cornelis Springer. Lichte randglazuur schade bij één tegel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Groot Napels Bisquit porseleinen figuur. Verliefd stel op schommel. 20e Eeuw. Kleine beschadiging aan bladeren. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Gereviseerde 18e eeuwse Franse zonnetjes comtoise met spillegang. Compleet met peerslinger en sleutel. Afmeting: 38 x 24 x 16 cm. In zeer goede staat.
Frits Pieters. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Dalmatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse gouaches op rijstpapier in originele lakwerk lijsten. Circa 1900. Portret van man en vrouw. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 22 x B 16 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. Chatelin Atlas 1710. Eén maal Description des Quadrupedes Oisenaux et Reptilles. Eén maal Description des Piramides de Egypte et cetera. Gravures op papier. Afmeting: H 44 x B 3...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands landschap met poldergemaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x 19 x Ø 15cm. In goede staat.
Zeer grote polychrome Delftse Fayence vaas. Schilder J.V. Circa 1930. Met floraal/goud decor. Afmeting: 53 x Ø 31 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde K.P.M. theepot met goud/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.