Diese Webseite verwendet Cookies

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

adonis
Startpreis 40 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: een adonis. Eind 20e eeuw

dame met eenden
Startpreis 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel

ballet danseres
Ergebnis: 40 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: balletdanseres op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw

moeder en kind met zwaan
Startpreis 70 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel

mannelijke boeddha
Ergebnis: 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: mannelijke boeddha, op marmeren sokkel

Liefde Bronzen sculpture van:
Startpreis 800 EUR

Bronzen sculpture van:Ruurd Hallema, (25-01-1954 Munstergeleen) Liefde, gelimiteerd:46-50. Met een gesig. boek van de kunstenaar.

L'Amour passionnee Bronzen sculpture van:
Startpreis 800 EUR

Bronzen sculpture van:,Ruurd Hallema,(25-01-1954,Munstergeleen, )L'Amour passionnee gelimiteerd;28-50,
met een gesign.boek van de kunstenaar.

bronzen beeld
Ergebnis: 80 EUR

bronzen sculpture, vrouw aan het water halen.

bronzen beeld
Kein Mindestpreis

bronzen sculpture voorstellend moeder en kind,21e eeuw

Bronzen beeld
Ergebnis: 65 EUR

bronzen sculpture voorstellend varken

buste
Startpreis 100 EUR

Anonieme beeldhouwer eind 19e eeuw,buste voorstellend Friedrich Ludwig Jahn . bronskleurig compositie. voorkant gemerkt:Jahn H 13cm

Bronzen beeld
Ergebnis: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm

Bronzen beeld
Ergebnis: 97,5 EUR

bronzen hazewindhond op sokkel H.75cm.