Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

51 Munten Nieuw-Zeeland
Ergebnis: 55 EUR

51 Munten Nieuw-Zeeland waaronder; 1 dollar 1992 Proof, 1 Crown 1949 UNC-, 1 dollar 1978 UNC, 1 dollar 1977 UNC, 1 dollar 1981 UNC en 1 dollar 1982 UNC

Messing spiegel
Startpreis 20 EUR

2 Keramiek borden
Startpreis 30 EUR

Twee keramieken borden ca. 1920 Amstelhoek; 1x Gezelligheid kent geen tijd ø29,5cm. en 1x Rust Roest (1 chip) ø29cm. Cond.: G

Diverse munten
Kein Mindestpreis

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G

Kagie
Startpreis 120 EUR

Ovale schaal Meissen
Startpreis 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G

Chinees imari bord
Startpreis 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Chinese kom ca. 1600
Startpreis 200 EUR

Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G

Zilveren munten Wereldwijd
Ergebnis: 135 EUR

Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Ergebnis: 45 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

KPM figuur, haan
Startpreis 200 EUR

Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startpreis 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startpreis 30 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startpreis 380 EUR

Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G

11 Likeurglazen, roemers
Startpreis 80 EUR

Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startpreis 20 EUR

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland

36 Munten Groot-Britannië
Ergebnis: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof

Opaline vaas
Ergebnis: 30 EUR

Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G

Ca. 9 delen kristal
Startpreis 40 EUR

Negen delen kristal 20e eeuw; , 6x karaf, 1x tafelbel, 2x waxinelichten. 1 stop beschadigd, chip aan dekselcoup en 1 chip aan tuit van 1 karaf 6-37cm. Cond.: R-G

8 Zilveren munten Frankrijk
Startpreis 30 EUR

8 Zilveren munten Frankrijk waaronder; 1x 1/2 franc 1812 W ZF-/ZF en 1x 1 sol 'l an 2 1793 D FR

2 Murano vaasjes
Startpreis 30 EUR

Twee glazen Murano vaasjes 60-er/70-er jaren; 1x groen met neutraal 24x8x8cm. en 1x melkglas met glasfusing 21x10x10cm. Cond.: G

Geweer
Ergebnis: 45 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R

Kunstglazen schaal
Startpreis 20 EUR

Zware kunstglazen fruitschaal, paars met grip in bloemvorm 50-er/60-er jaren 10x32x26cm. Cond.: G