Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Kristallen kandelaars
Startpreis 60 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen kaarskandelaars, bestaand uit losse segmenten (beschadigd). Mogelijkheid om van twee stuks 1 te maken bestaat 32xø12cm. Cond.: R

Glazen Art Deco vaas
Ergebnis: 35 EUR

Glazen Art Deco vaas met gewelfde kraag. Kobaltblauw met veelkleurige glaslagen overtrokken 11,5x11cm.

Romeins glas
Ergebnis: 40 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

Leerdam glas
Startpreis 20 EUR

2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G

Ronde vaas, Copier Unica
Ergebnis: 90 EUR

Grote Unica A.D. Copier Leerdam vaas met groen glas 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø9,5cm. Cond.: G

Glazen design schaal
Startpreis 40 EUR

Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G

Art Deco likeursetje
Ergebnis: 30 EUR

Groen glazen Art Deco likeurset Copier Anna bestaand uit tablet, karaf en 6 likeurglaasjes, 2 chips 26xø20cm. Cond.: G

Roomstelletje
Ergebnis: 40 EUR

3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G

Roomstel Copier
Ergebnis: 20 EUR

Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G

Jugendstil vaas
Startpreis 200 EUR

Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G

Copier Unica, Max Verboeket
Startpreis 120 EUR

Kunstglazen siervaas, gemerkt Max Verboeket Maastricht en geummerd M79 23x25x21cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Startpreis 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Startpreis 25 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G

Doos divers glaswerk
Startpreis 20 EUR

Doos met 43 glazen en kristallen glazen 1e helft 20e eeuw (tevens 6 kristallen onderzetters), enkele chips Cond.: G

Glazen bowlstel
Startpreis 20 EUR

10-Delig glazen bowlstel met gravering ca. 1930. Chip af aan binnenzijde 21xø22cm. Cond.: G

Divers kristal/glazen
Ergebnis: 30 EUR

42 Delen glas en kristal 20e eeuw; 6 waaierkristallen onderzetters en 36 glazen van glas en/of kristal 6-16cm. Cond.: G

Copier Leerdam glas
Ergebnis: 120 EUR

Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G

Boheems glas
Startpreis 20 EUR

18 Delen kristal
Ergebnis: 35 EUR

18 Delen kristal 20e eeuw; 11x prachtige zware kristallen tuitglazen (champagne, sekt) facetgeslepen 20e eeuw 19xø7cm. 6x facetgeslepen kristallen schalen ø14,5cm. en 1x kristallen onderzetter (chip) ...

2 Kristallen roemers
Startpreis 20 EUR

Twee oude kristallen roemer glazen facetgeslepen 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 18cm. Cond.: G

2 Delen glas
Startpreis 10 EUR

Twee delen kunstglas van Eisch ca. 1970; 1x blauwglazen schaal met geel 8,5xø10cm. en 1x roodbruin glazen vaas met grip (gescheurd) 12xø11cm. Cond.: M-G

Jugendstil kannetje, König
Ergebnis: 45 EUR

Origineel Jugendstil glazen (sier)schenkkannetje van Pallme König (Duitsland) ca. 1910 9,5x9xø7cm. Cond.: G

Jugendstil vaas, König
Ergebnis: 70 EUR

Origineel Jugendstil glazen siervaasje van Pallme König (Duitsland) ca. 1900 14xø6,5cm. Cond.: G

Glazen dekselcoupe
Startpreis 120 EUR

Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G