Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ikoon, Maria kind + 2 heiligen
Startpreis 150 EUR

Maria met drie handen en Christuskind met twee heiligen. Bijzondere en zeldzame afbeelding geschilderd op zilver. Russische icoon omstreeks 1900

Lorje, aquarel
Startpreis 50 EUR

Joha Lorje, aquarel op papier, Algarve '83 landschap 28x41cm. Cond.: F

Japanse erotische houtsnede 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Japanse 19e eeuwse ingekleurde erotische houtsnede, Japanse pornografische voorstelling 13,2x9,6cm.. Cond.: G

Mysterieus, Monreau
Startpreis 1.450 EUR

Grote mysterieuze pendule ca. 1890 voorstellend een engel met boog, gemaakt van compositie metaal in zeer goede staat. Gesigneerd Auguste Moreau 85cm. Cond.: G

Kagie
Startpreis 120 EUR

Hollands zilv. tafelbel
Startpreis 275 EUR

Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G

Vuurvergulde empire pendule
Ergebnis: 2.000 EUR

Schitterende empire pendule ca. 1820, recentelijk professioneel gereinigd. Prachtige vuurvergulding, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger. Staande vrouwenfiguur met hoorn des overvloeds (fijn uitgewerk...

Porseleinen spiegel, Thuringen
Startpreis 130 EUR

Thuringen porseleinen spiegel 20e eeuw met putto, rocailles, bloemen en gouddecor. Stukjes van bloemen af en 1 stukje van een vleugel af 28x27x11cm. Cond.: R

Frankrijk, België FDC
Startpreis 15 EUR

Frankrijk/België FDC's

Porseleinen hond
Ergebnis: 40 EUR

Porseleinen Goebel herdershond Western Germany in goede staat 18x24x5cm. Cond.: G

Zilveren schaal
Startpreis 200 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

Kees Meyer
Startpreis 30 EUR

Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G

Houtsnede, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr. 33/60, houtsnede op vloeipapier, winters landschap 33x14cm.

Moderne pors. pop Jocy
Startpreis 10 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G

Herend vis
Ergebnis: 32 EUR

Herend porseleinen figuur in de vorm van een middeleeuwse walvis. Groen met bladgoud in zeer goede staat 8,5x7x7cm. Cond.: G

Ets, Em Boiluim pinx et sculp
Ergebnis: 25 EUR

Em Boiluim pinx et sculp 19e eeuw, ets op papier, lachen aan het hof 21x14,5cm. Cond.: G

Olifanten stoel (VENCO)
Startpreis 130 EUR

Tropisch houten olifantenstoel met snijwerk en spijltjes 20e eeuw 77x100x59cm. Cond.: G

Tegeltableau paard 18e eeuw
Startpreis 325 EUR

18e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met blauw decor, voorstellend een stijgerend paard in landschap met dorp op de achtergrond. Randschades en scheuren 39x26cm. Cond.: R

Armband bloedkoraal,5 rij slot GG
Ergebnis: 275 EUR

Armband van 5 rijen bloedkoraal met mooie sluiting GG 585/000, L. 18 cm.

2 Grote gedraaide kandelaars
Startpreis 95 EUR

Twee 19e eeuwse messing kaarskandelaars met gedraaide steel in goede staat

Speelgoed gasfornuisje
Ergebnis: 20 EUR

Oud blikken gasfornuisje compleet met pannen en schoorsteen, vermoedelijk Duitsland ca. 1930 23x17x11cm Cond.: G

Pistool
Startpreis 30 EUR

Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 29cm. Cond.: G

Leren sigarenkoker, zilv. app.
Startpreis 60 EUR

Lederen sigarenetui met zilveren sluiting en applique, ongekeurd 835/000 14x8cm. Cond.: G