Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Weense 1-gewichter
Startpreis 250 EUR

Roze porseleinen klokje
Startpreis 140 EUR

Sierpendule, kindje
Ergebnis: 110 EUR

Vuurvergulde pendule
Startpreis 575 EUR

Mysterieus, Monreau
Startpreis 1.450 EUR

Kolompendule
Ergebnis: 475 EUR

Klokkenstel met 2 kandelaars
Ergebnis: 4.500 EUR

Grote Franse pendule
Startpreis 300 EUR

Boulle klok
Ergebnis: 1.650 EUR

Klokkenstel
Startpreis 500 EUR

Amsterdamse staartklok, 18e eeuw
Ergebnis: 5.500 EUR

Vuurvergulde empire pendule
Ergebnis: 2.000 EUR

Vuurvergulde klok (Amor)
Ergebnis: 3.800 EUR

Amsterdams staand horloge
Ergebnis: 5.500 EUR

Brons klokkenstel
Startpreis 800 EUR

Gestoken klok met barometer
Startpreis 1.500 EUR

Italiaanse staande klok
Ergebnis: 550 EUR

Staande klok, Westminster
Startpreis 100 EUR

Oude staande klok met Westminster uurwerk (Tempus Fugit) driegewichter 2e helft 20e eeuw 211x45x27cm. Cond.: G

Staande klok, Westminster
Ergebnis: 140 EUR

Kolompendule
Startpreis 175 EUR

Kantoortje, maan + datum
Startpreis 180 EUR

Oude Friese staartklok 20e eeuw (kantoortje) met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfuctie in goede staat 105x32x19cm. Cond.: G

Brede tafelklok
Startpreis 100 EUR

Pendulestel
Startpreis 180 EUR

Zwart/groen marmer klok
Startpreis 300 EUR