Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beugeltasje
Ergebnis: 20 EUR

Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G

Bakelieten Chin. mossel
Ergebnis: 20 EUR

Aparte bakelieten mossel met windmolen en bootje ca. 1930 (China of Japan), deksel van de mossel zit los 5x8x6cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Startpreis 20 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x46x16cm. Cond.: G

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startpreis 20 EUR

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland

36 Munten Groot-Britannië
Ergebnis: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof

Pijpencomfoor
Ergebnis: 20 EUR

19e Eeuwse Biedermeier tabakscomfoor van messing met notenhouten voet in goede staat 13xø12cm.

Sigarendoos, parelmoer
Ergebnis: 25 EUR

Notenhouten siagern-opbergdoos met parelmoer inleg19e eeuw in zeer goede orignele staat 10x22x15cm. Cond.: G

8 Zilveren munten Frankrijk
Startpreis 30 EUR

8 Zilveren munten Frankrijk waaronder; 1x 1/2 franc 1812 W ZF-/ZF en 1x 1 sol 'l an 2 1793 D FR

Houten dekseldoos
Ergebnis: 15 EUR

Langwerpige houten dekseldoos van vruchtbomenhout, deksel met inleg 18,5x13x5cm. 20e eeuw.

11 Munten Noorwegen
Ergebnis: 180 EUR

11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF

Wandrekje met Engelse koppen
Startpreis 20 EUR

Apart gefiguurzaagd wandrekje met 4 Engels porseleinen Royal Albert koffiekopjes met schotels 20e eeuw 42x61x10cm. Cond.: G

Bureaulamp
Ergebnis: 40 EUR

Messing bureaulamp met groen glazen kappen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37cm. Cond.: G

4 Munten Rom. Republiek
Ergebnis: 50 EUR

4 Munten Romeinse Republiek; 3x Antonius Pius (138-161) Sestersius G+ UK35.152 Ric 601 en 2x UK 35.149 Ric 758 FR- en G-, tevens 1x Faustina Maior Denar AE UK 36. Ric 334 ZF

Aardewerken design lamp
Ergebnis: 15 EUR

Staande lampenvoet gemaakt van geglazuurd keramiek 60-er jaren 49xø14cm. Cond.: G

17 Munten Div. keizers Oost Rom. Rijk
Ergebnis: 45 EUR

17 Munten van diverse keizers Oost Romeinse Rijk; 1x Theodosius 379-395 brons FR, 3x Honorius 393-423 FR/ZFr en 13x diverse keizers 364-392

Tinnen bord
Startpreis 20 EUR

Duits Kayserzinn Jugendstil sierbord ca. 1910, bewerkt ø24,5cm. Cond.: G

2 Boeken
Startpreis 50 EUR

Kulturgeschichte des Deutschen Volkes, Dr. Otto am Rhyn Berlijn 1886, 2 delen. Conditie van de kaft is redelijk 29x21x6cm.

9 Munten Oldenburg
Startpreis 25 EUR

9 Munten Oldenburg o.a; 2 Grote 1815 ZF/PR en 1/2 Grote 1816 PR-

2 Jugendstil blikken
Ergebnis: 30 EUR

Twee prachtige Jugendstil messing stofblikken ca. 1900 met 1 stoffer. De kleinere is gemerkt WMF Duitsland 17x16cm. en 23x25cm. Cond.: G

5x 20 Mark
Ergebnis: 25 EUR

4 Munten van 20 Mark, 1x 1973 August Bebel UNC-, 1x 1972 Wilhelm Pieck UNC, 1x Brandenburger Tor 1990, 1x Lucas Cranach 1972 UNC en 1x friedrich Schilker 1972 UNC

5 Centimes 1814
Startpreis 60 EUR

5 Centimes Antwerpen 1814 ZF/P

Ovale schaal Meissen
Startpreis 40 EUR

Meissen porseleinen presenteerschaal met gelobte rand 20e eeuw, 1e keus decor Streublumchen. In zeer goede staat 30x21,5cm. Cond.: G

Chinees imari bord
Startpreis 200 EUR

Prachtig 19e eeuws Chinees imari porseleinen sierbord met bloemen-, vogels- en tuindecor. In zeer goede staat ø31cm.

Chinese kom ca. 1600
Startpreis 200 EUR

Vroege Chinees porseleinen kom, waarschijnlijk 17e eeuw met blauw decor, bladmotief. Lichte randschade 9xø18cm. Cond.: G