Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen plaquette
Ergebnis: 250 EUR

Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Ergebnis: 15 EUR

Oud Perzisch kleed, bont decor in zeer goede staat 160x104cm. Cond.: G

Spiegel, mahonie lijst
Ergebnis: 50 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe spiegel ca. 1880 in zeer goede staat (zonder kroon) 145x65cm. Cond.: G

Noten tafel
Startpreis 30 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Mahonie stoel
Startpreis 30 EUR

Notenhouten Louis Philippe stoel met biezen vlechtwerk ca. 1870, biezen zitting is iets doorgezakt 94x47x46cm. Cond.: G

2 Stoelen
Ergebnis: 60 EUR

Twee Engelse mahoniehouten 19e eeuwse stoelen met mooi snijwerk en velours stoffering in originele goede staat 102x55x45cm. Cond.: G

Noten hangvitrine
Startpreis 40 EUR

Prachtige wortelfineer hangvitrine-kastje in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65x65x17cm. Cond.: G

Kabinetkastje
Ergebnis: 130 EUR

Oude klassiek mahoniefineer 4-deurs kabinetkast in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met messing beslag 190x101x45cm. Cond.: G

Kleine ronde tafel
Startpreis 40 EUR

Kleine ronde notenhouten Louis Philippe tafel ca. 1880 met bewerkte voet in zeer goede originele staat 53xø40cm. Cond.: G

Zilveren munten Wereldwijd
Ergebnis: 135 EUR

Diverse zilveren munten wereldwijd ca. 560gr. (500/000)

Leeuwendaalder West Friesland 1636
Ergebnis: 45 EUR

Leeuwendaalder West Friesland 1636, Cond.: ZF+

3 Munten Byzantijnse Rijk
Startpreis 30 EUR

3 Munten Byzantijnse Rijk Andronicus I Gidon 1222-1235. 1x brons AE en 2x brons Trachy FR/ZF

Ets, Monogram 1921
Ergebnis: 45 EUR

Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Ergebnis: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G

Adrie Visser
Startpreis 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland
Startpreis 20 EUR

10 en 20 Franc 2008 Proof, Zwitserland

36 Munten Groot-Britannië
Ergebnis: 25 EUR

36 Munten Groot-Britannië waaronder; 1x 5 shilling 1960 (crown) UNC, 1x 2 pounds 2003 (1 ounce), 1x 2 pounds 2001 (1 ounce) en 1x 1 pound 1981 Proof

8 Zilveren munten Frankrijk
Startpreis 30 EUR

8 Zilveren munten Frankrijk waaronder; 1x 1/2 franc 1812 W ZF-/ZF en 1x 1 sol 'l an 2 1793 D FR

Ets, dame bij zuil
Startpreis 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

Coster, schilderij bruggetje
Startpreis 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G

Naar van Prooyen
Startpreis 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

11 Munten Noorwegen
Ergebnis: 180 EUR

11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF

4 Munten Rom. Republiek
Ergebnis: 50 EUR

4 Munten Romeinse Republiek; 3x Antonius Pius (138-161) Sestersius G+ UK35.152 Ric 601 en 2x UK 35.149 Ric 758 FR- en G-, tevens 1x Faustina Maior Denar AE UK 36. Ric 334 ZF

Geweer
Ergebnis: 45 EUR

Damespistooltje 19e eeuw (onklaar), voor onder de kouseband 11cm. Cond.: R