Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Crucifix
Startpreis 100 EUR

Heilig kruis Art Deco, eikenhouten beeld met metalen Christus(mooie kwaliteit) Gemaakt door Jan Eloy Brom, Utrecht 1891-1954 38x80cm.

Bayard Mickey Mouse wekker
Kein Mindestpreis

Bayard Mickey Mouse wekker in doos. (1977 Walt Disney productions).

Diverse lampen en lampekappen
Kein Mindestpreis

4 Lampen en 3 lampekappen, begin 20e eeuw.

7 Diverse doosjes/kistjes
Kein Mindestpreis

7 Diverse doosjes/kistjes

8 Diverse doosjes/kistjes
Kein Mindestpreis

Kavel van 8 diverse doosjes/kistjes

14 Delen glaswerk
Kein Mindestpreis

14 Delen glaswerk(oud). 1x Lalique parfumflesje(beschadigd) 7xØ3cm. . 6x lampekappen 11xØ14cm. 3x persglas bloemmotief 14x14x6cm. 4x kerstballen(1 kapot) 13xØ7cm.

Klankschaal
Startpreis 30 EUR

Klankschaal

Hoeketagere
Kein Mindestpreis

Art Deko hoeketagere(Amsterdamse school stijl). metaal met stof.

7 Diverse doosjes/kistjes
Kein Mindestpreis

Kavel van 7 diverse doosjes/kistjes

Jugendstil gaslamp
Ergebnis: 20 EUR

Jugendstil gaslamp armatuur, messing met bloemen en zweepslag vorm, begin 20e eeuw, 137x40x10cm. Cond.: G

Staande lamp
Startpreis 70 EUR

Staande schemerlamp,messing voet (nieuw) antiek kapje.

3 Aziatisch beschilderde delen
Kein Mindestpreis

3 Aziatisch beschilderde delen; 1x Japans lakbeschilderde doos met beschilderde houten onderzetters. 5,5xØ9cm. 1x Beschilderd Japans vaasje. Hout met gouddecor van draken. 12xØ5cm. . 1x Aziatisch besc...

Kolenkit
Ergebnis: 25 EUR

Koper beslagen kist Art Deco.

Antieke Chinese spiegel
Kein Mindestpreis

Antieke Chinese spiegel met jade en andere steensoorten ca. 1900. Cond.: U

Looipriem
Kein Mindestpreis

Looipriem om gaten te maken of op te rekken in huiden/leer. ca. 1900. Leder en inlegwerk in hout. (vermoed. Perzie). 39xØ4cm.

"Car hood" Dodge Royal 1954
Kein Mindestpreis

"Car hood" Dodge Royal 1954 oldtimer 34x8,5x3cm.

2 beugeltasjes
Ergebnis: 35 EUR

2 Tas beugels begin 1900. 1x Jugendstil (bakeliet) 15,5x10x2cm. 1x Aziatisch (bakeliet) 16x10x2cm.

Bronzen hond
Kein Mindestpreis

Bronzen hond zonder voetstuk ca. 1920. Cond.: G

Dienblad Art Nouveau
Kein Mindestpreis

Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.

3 Delige bureauset marmer
Kein Mindestpreis

3 Delige bureauset marmer Art Deco.

3 oude dienbladen
Kein Mindestpreis

3 Oude dienbladen begin 20e eeuw. 2x beschilderd blikwerk met Art Deco motief. 38x2x5cm. en 20x13x13cm. Cond.: U. 1x Japans lakwerk met decor van bloemen en een vogel. 42x25x3cm.

3 houten houders
Ergebnis: 20 EUR

3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U

2 oude heilige kruizen
Kein Mindestpreis

2 Oude heilige kruizen, hout met koper. 47x25x6cm. en 36x21x8cm.

Schildpad doos
Kein Mindestpreis

Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.

Schildpad doosje
Kein Mindestpreis

Schildpaddoosje met een uitgewerkte schildpaddraak op het deksel ca. 1900. Japans of Chinees(kleine barstjes). 9x6x4,5cm.

2 antieke heilige kruizen
Kein Mindestpreis

2 Antieke heilige kruizen. 1x houten kruis met foudraal van beschilderd blik. 23x13x2cm. 1x koperen kruis 25x17x2,5cm.

2 antieke heilige kruizen
Kein Mindestpreis

2 Antieke heilige kruizen hout en metaal. 30x14x3cm. en 24x12x4cm. Cond.: G

3 antieke kruizen
Ergebnis: 35 EUR

3 Antieke koperen kruizen 39x13x4cm., 34x12x5cm. en 27x10x4cm.

Bronzen beeldje vrouw met zwaan
Kein Mindestpreis

Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G

Antiek spel
Kein Mindestpreis

Antiek spel met ivoren pionnen. 24x13x1cm.

Jugendstil schaal
Kein Mindestpreis

Jugendstil schaal, koper met tin beslagen 40x22,5x3cm.

Miniatuur dekseldoosje
Kein Mindestpreis

Miniatuur dekseldoosje cloisonné met emaille beschilderd (bloemen en figuren). 4,5xØ5cm.

Fossiel
Ergebnis: 110 EUR

Stenen fossiel van een vogelachtige. 10x12x0,8cm.

2 cameo glazen lampekappen
Kein Mindestpreis

2 Cameo glazen oude lampekappen uitgewerkt met vogels 6xØ35cm. Cond.: U

Art Deko poederdoos
Ergebnis: 25 EUR

Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.

3 Delen aardewerk
Kein Mindestpreis

3 Delen aardewerk 1e helft 20e eeuw. 1x porseleinen pierrot ongesig. 14x8x8cm. 1x porseleinen schaaltje met baadster 12,5x2x11cm. 1x aardewerken doosje met zittend meisje, Duitsland (beschadigd). 15x8...

Groot houtsnijwerk
Ergebnis: 35 EUR

Groot aziatisch houtsnijwerk voorstellende boedha

Bronzen miniatuurpotje
Kein Mindestpreis

Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U

Japans Tableau
Kein Mindestpreis

Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G

Bronzen jongentje
Kein Mindestpreis

Bronzen jongetje ca. 1900 (vermoed. Weens). 7x2,5x1,5cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Startpreis 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

Roodkoperen doofpot
Startpreis 50 EUR

Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U

3 oude sloten
Kein Mindestpreis

3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.

2 Kandelaars
Startpreis 90 EUR

2 Kandelaars 19e eeuw, rond.

Bronzen olifant
Ergebnis: 35 EUR

Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U

2 Kandelaars
Startpreis 90 EUR

2 Kandelaars 19e eeuw

Bronzen wierrookhouder
Kein Mindestpreis

Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G

Bronzen dansende boedha
Kein Mindestpreis

Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U

Bronzen kunstwerk
Kein Mindestpreis

Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U

8 antieke druktouches
Kein Mindestpreis

Doos met 8 antieke japanse druktouches, uitgewerkt aardewerk met gouddecor, grootste is 12x4,5x1,2cm. Bijzonder mooie kwaliteit. Cond.: U

Antieke Japanse druktouche
Kein Mindestpreis

Antieke Japanse druktouche in de vorm van een zwaard, uitgewerkt zwart aardewerk met gouddecor 62x9x2,5cm. Cond.: U

Antieke Japanse druktouche
Kein Mindestpreis

Doos met antieke Japanse druktouche, aardewerk met gouddecor 25xØ9cm. Cond.: U

Antieke Chinese druktouche
Kein Mindestpreis

Doos met antieke Chinese druktouche, aardewerk met prachtig uitgewerkt decor 38x19x2,5cm. Cond.: U

Antieke Japanse druktouche
Kein Mindestpreis

Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 31,5x15x2,5cm. Cond.: U

Antieke Japanse druktouche
Kein Mindestpreis

Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 21x16x4cm. Cond.: U

Bronzen beeld
Startpreis 350 EUR

Bronzen beeld van een fluitspelende man, fluit ontbreekt.

Koperen Art Deco bestek
Ergebnis: 25 EUR

Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.

Bronzen paard
Ergebnis: 300 EUR

Bronzen paard,op marmeren sokkel, 43x16x40 cm.

2 Jugendstil vaasjes
Kein Mindestpreis

2 Jugendstil vaasjes van messing met bloemdecor. 14,5x6x3,5cm. Cond.: U

2 Tiffany stijl lampen vierkant
Startpreis 180 EUR

2 Tiffany stijl lampen vierkant

Tiffany Hanglamp
Startpreis 175 EUR

Tiffany Hanglamp