Heilig kruis Art Deco, eikenhouten beeld met metalen Christus(mooie kwaliteit) Gemaakt door Jan Eloy Brom, Utrecht 1891-1954 38x80cm.
Bayard Mickey Mouse wekker in doos. (1977 Walt Disney productions).
14 Delen glaswerk(oud). 1x Lalique parfumflesje(beschadigd) 7xØ3cm. . 6x lampekappen 11xØ14cm. 3x persglas bloemmotief 14x14x6cm. 4x kerstballen(1 kapot) 13xØ7cm.
Jugendstil gaslamp armatuur, messing met bloemen en zweepslag vorm, begin 20e eeuw, 137x40x10cm. Cond.: G
3 Aziatisch beschilderde delen; 1x Japans lakbeschilderde doos met beschilderde houten onderzetters. 5,5xØ9cm. 1x Beschilderd Japans vaasje. Hout met gouddecor van draken. 12xØ5cm. . 1x Aziatisch besc...
Antieke Chinese spiegel met jade en andere steensoorten ca. 1900. Cond.: U
Looipriem om gaten te maken of op te rekken in huiden/leer. ca. 1900. Leder en inlegwerk in hout. (vermoed. Perzie). 39xØ4cm.
2 Tas beugels begin 1900. 1x Jugendstil (bakeliet) 15,5x10x2cm. 1x Aziatisch (bakeliet) 16x10x2cm.
Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.
3 Oude dienbladen begin 20e eeuw. 2x beschilderd blikwerk met Art Deco motief. 38x2x5cm. en 20x13x13cm. Cond.: U. 1x Japans lakwerk met decor van bloemen en een vogel. 42x25x3cm.
3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U
2 Oude heilige kruizen, hout met koper. 47x25x6cm. en 36x21x8cm.
Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.
Schildpaddoosje met een uitgewerkte schildpaddraak op het deksel ca. 1900. Japans of Chinees(kleine barstjes). 9x6x4,5cm.
2 Antieke heilige kruizen. 1x houten kruis met foudraal van beschilderd blik. 23x13x2cm. 1x koperen kruis 25x17x2,5cm.
2 Antieke heilige kruizen hout en metaal. 30x14x3cm. en 24x12x4cm. Cond.: G
Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G
Miniatuur dekseldoosje cloisonné met emaille beschilderd (bloemen en figuren). 4,5xØ5cm.
2 Cameo glazen oude lampekappen uitgewerkt met vogels 6xØ35cm. Cond.: U
Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.
3 Delen aardewerk 1e helft 20e eeuw. 1x porseleinen pierrot ongesig. 14x8x8cm. 1x porseleinen schaaltje met baadster 12,5x2x11cm. 1x aardewerken doosje met zittend meisje, Duitsland (beschadigd). 15x8...
Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U
Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G
Bronzen jongetje ca. 1900 (vermoed. Weens). 7x2,5x1,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.
Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U
3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.
Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U
Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G
Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U
Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U
Doos met 8 antieke japanse druktouches, uitgewerkt aardewerk met gouddecor, grootste is 12x4,5x1,2cm. Bijzonder mooie kwaliteit. Cond.: U
Antieke Japanse druktouche in de vorm van een zwaard, uitgewerkt zwart aardewerk met gouddecor 62x9x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, aardewerk met gouddecor 25xØ9cm. Cond.: U
Doos met antieke Chinese druktouche, aardewerk met prachtig uitgewerkt decor 38x19x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 31,5x15x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 21x16x4cm. Cond.: U
Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.
2 Jugendstil vaasjes van messing met bloemdecor. 14,5x6x3,5cm. Cond.: U