Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G
Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, gemerkt L en C, jongen en meisje, jongen chip neus, meisje randschade voet 29x30cm Cond:R
Zeven porseleinen speeldozen met deksel 2e helft 20e eeuw gemerkt Cinderella 6-8cm Cond:G
Antieke Chinese porseleinen familie rose pijpvaas, eerste helft 20e eeuw (gemerkt) met floraal decor in goede staat 20x11ø
Duitse porseleinen plaquette met Tiroler huizen en gebergte omstreeks 1930, chip achterkant 20x23cm Cond:R/G
Twee 17e-18e eeuwse Chinese Lang Xy knobbelvazen met coulissen decor in goede staat 13x13,3cm
Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen penselenpotten, met floraal vogel en gouddecor in goede staat 5,5x9 cm