Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

27. Januariveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd schilderij, ca. 1800
Ergebnis: 225 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R

Ets, Roodenburg
Ergebnis: 100 EUR

H.E Roodenburg 1934 gezicht op Enkhuizen, ets op papier 50x37cm Cond:G

Ongesigneerd ca. 1880
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G

Madonnna op perkament ca. 1800
Startpreis 100 EUR

Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G

Schilderij, Jan Kelderman
Ergebnis: 80 EUR

Jan Kelderman Edam 1914-1990 Amsterdam, stadsgezicht Parijs olieverf op linen 40x50cm Cond:G

Frans Peeters
Ergebnis: 40 EUR

Frans Peeters 2000, nr 3/25 Galerie Ootmarsum, titel:Baden lithografie op papier 42x30cm Cond:G

Schild: huis aan een meer, 19e eeuw
Startpreis 375 EUR

Guido Hampe Duitse school 1839-1902 berglandschap met boerenhuis, vee, en figuren olieverf op paneel Cond:G 41x22cm

Lithografie, Frans Peeters
Ergebnis: 40 EUR

Frans Peeters nr3/25 (Ootmarsum galerie) hurkend vrouwelijk naakt in landschap (Baden 2) lithografie op papier 31x42cm Cond:G

Rik Jager
Ergebnis: 110 EUR

Rik Jager 1995, Delft 1933 Tilet: Vestigingsstad, acryl op papier 70x80cm Cond:G

Jan van Deventer
Startpreis 900 EUR

Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G

Schilderij Jan Wessels
Startpreis 450 EUR

Groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G

Schilderij, strand
Startpreis 860 EUR

Trouville, strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 75x34cm Cond:G

Gouache, Hooier
Startpreis 80 EUR

C.B Hooyer omstreeks 1920 stadsgezicht met figuren en paardenkar aquarel op papier 25x12cm Cond:G

Bernard Dufour
Startpreis 150 EUR

Bernard Dufour 1922 Parijs, Havengezicht Frankrijk, olieverf op linnen 45x37cm Cond:G

Jan Engel, strand
Startpreis 350 EUR

Jan Engel Luidinga, Den Helder 1916-1991, meisje met parasol op strand, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Miniatuur, 18e eeuw
Ergebnis: 375 EUR

Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...

Strandgezicht, van Noort
Ergebnis: 875 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort, Holland met figuren, olieverf op linnen 120x80cm Cond:G

Pendant van R. Jelgershuis
Ergebnis: 500 EUR

Twee maal Johannes Rienksz Jelgerhuis 1770-1836, pendant man en vrouw in interieur, pastel op papier 36x25 Cond:G

Schilderij, Pelletier
Startpreis 600 EUR

Schilderij Jacques Pelletier 1809-1991, brug over de Seine, olieverf op paneel 60x35cm Cond:G

Herman Heyenbrock
Ergebnis: 580 EUR

Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G

Ernst Baumer
Startpreis 1.500 EUR

Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G

Tchjagenny, paardenstudie
Startpreis 300 EUR

Charles Philogene Tschaggeny 1815-1894 studie van een paard olieverf op paneel 32x21,5 Cond:G

H.C.A. Paradies
Startpreis 3.500 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies 1883- 1966 gezicht op Pelchrimskerk te Delfshaven 60x43cm Cond:G

Schilderij, W. de Klerk
Startpreis 6.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.