Ongesigneerd omstreeks 1800 op koper Duits landschap met ruine figuren bij rivier 22x17cm Cond:R
H.E Roodenburg 1934 gezicht op Enkhuizen, ets op papier 50x37cm Cond:G
Madonna met kindje Jezus en gouddecor 18e 19e eeuws aquarel op papier 14ø Cond;G
Jan Kelderman Edam 1914-1990 Amsterdam, stadsgezicht Parijs olieverf op linen 40x50cm Cond:G
Guido Hampe Duitse school 1839-1902 berglandschap met boerenhuis, vee, en figuren olieverf op paneel Cond:G 41x22cm
Jan Frederik van Deventer 1822-1886 aan de Waal (Maroufle) olieverf op linnen 45x31cm Cond:G
Groot Romantisch oud Hollands riviergezicht met boten, molens en figuren, olieverf op linnen 100x200cm Cond:G
Trouville, strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 75x34cm Cond:G
Herman Heyenbrock, verso Amsterdam 1871-1948 Blaricum jonge arbeider bij vuurgloed, olieverf op paneel 55x60cm Cond:G
Johan Ernst Bäumer 1870-1919 Blaricum, bosgezicht met boerderij en kippen, olieverf op linnen 100x70cm Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.