Diese Webseite verwendet Cookies

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pronkbeker 2527
Pronkbeker
Startpreis 15 EUR
Glazen vaas 5553
Glazen vaas
Startpreis 15 EUR
Lot Glas 5577
Lot Glas
Startpreis 15 EUR
4 Paar zilveren oorhangers 279
4 Paar zilveren oorhangers
Startpreis 20 EUR
Lot met horloges 512
Lot met horloges
Startpreis 20 EUR
Armband, barnsteen 529
Armband, barnsteen
Startpreis 20 EUR
Suikerschep, zilver. 720
Suikerschep, zilver.
Startpreis 20 EUR
Lepel, zilver. 723
Lepel, zilver.
Startpreis 20 EUR
Suikerschep, zilver. 794
Suikerschep, zilver.
Startpreis 20 EUR
2 antieke gravures 1372
2 antieke gravures
Startpreis 20 EUR
Deligny, aquarel 1546
Deligny, aquarel
Startpreis 20 EUR
A. Gravier 1552
A. Gravier
Startpreis 20 EUR
Litho, Wolfgang Gäfgen 1558
Litho, Wolfgang Gäfgen
Startpreis 20 EUR
Perzisch kleed 4537
Perzisch kleed
Startpreis 20 EUR
Murano glazen schenkkan 5573
Murano glazen schenkkan
Startpreis 20 EUR
Lot Murano glas 5576
Lot Murano glas
Startpreis 20 EUR
10 Diverse glazen 5580
10 Diverse glazen
Startpreis 20 EUR
Lot Hollands keramiek 6470
Lot Hollands keramiek
Startpreis 20 EUR
Engels tablet met serviesje, Grindley 6482
Engels tablet met serviesje, Grindley
Startpreis 20 EUR
Grote keramieken schaal 6483
Grote keramieken schaal
Startpreis 20 EUR
Lot parelmoer 337
Lot parelmoer
Startpreis 25 EUR
Lot tedora bedel 538
Lot tedora bedel
Startpreis 25 EUR
Zilveren armband 655
Zilveren armband
Startpreis 25 EUR
Zilveren brede ring 732
Zilveren brede ring
Startpreis 25 EUR