Diese Webseite verwendet Cookies

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen plaquette, gesigneerd 5052
Bronzen plaquette, gesigneerd
Startpreis 40 EUR
Twee bronzen katten 5064
Twee bronzen katten
Startpreis 40 EUR
Bronzen figuur, Wolfgang Frische 5138
Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startpreis 40 EUR
Zeven bronzen beeldjes. 5145
Zeven bronzen beeldjes.
Startpreis 40 EUR
Beeldjes (2x) 5110
Beeldjes (2x)
Startpreis 50 EUR
Bronzen beeld 5032
Bronzen beeld
Startpreis 60 EUR
Kegelspeler 5040
Kegelspeler
Startpreis 60 EUR
Houten boedha verg. 5041
Houten boedha verg.
Startpreis 60 EUR
Wandengel 5049
Wandengel
Startpreis 60 EUR
Bronzen knielende dame 5069
Bronzen knielende dame
Startpreis 60 EUR
Mijnwerker 5115
Mijnwerker
Startpreis 60 EUR
Man met reddingsboei, overlay 5146
Man met reddingsboei, overlay
Startpreis 60 EUR
Bronzen beeld 'Naakt' 5066
Bronzen beeld 'Naakt'
Startpreis 70 EUR
Bronzen boedha met schaaltje 5141
Bronzen boedha met schaaltje
Startpreis 70 EUR
2 Houten beelden van monniken 5088
2 Houten beelden van monniken
Startpreis 75 EUR
Draken schildpad op geld 5098
Draken schildpad op geld
Startpreis 75 EUR
Bronzen schaaltje (B. Stichling) 5103
Bronzen schaaltje (B. Stichling)
Startpreis 75 EUR
Vergulde boedha 5039
Vergulde boedha
Startpreis 80 EUR
2x Wolfgang Göddertz 5044
2x Wolfgang Göddertz
Startpreis 80 EUR
Buste vrouw 5056
Buste vrouw
Startpreis 80 EUR
Steenbok 5077
Steenbok
Startpreis 80 EUR
Chinees bronzen figuur. 5114
Chinees bronzen figuur.
Startpreis 80 EUR
Koets met paarden, Chinees. 5123
Koets met paarden, Chinees.
Startpreis 80 EUR
Diverse bronzen kunstwerken 5033
Diverse bronzen kunstwerken
Startpreis 90 EUR