Diese Webseite verwendet Cookies

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Zwitserse hoekkast, 18e eeuw 3100
Zwitserse hoekkast, 18e eeuw

Ergebnis:

410 EUR

Meidenkast 3101
Meidenkast
Startpreis 800 EUR
Notenhouten bankje 3102
Notenhouten bankje
Startpreis 300 EUR
Engels schrijftafeltje, leer ingelegd 3103
Engels schrijftafeltje, leer ingelegd
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Hollandse porseleinvitrine 3104
Hollandse porseleinvitrine

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
Gietijzeren plantentafel 3105
Gietijzeren plantentafel

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Buffetkast notenhout 3106
Buffetkast notenhout

Ergebnis:

150 EUR

Bronzen tafeltje 3107
Bronzen tafeltje
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Eiken bankje 3108
Eiken bankje

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Handbeschilderd kamerscherm 3109
Handbeschilderd kamerscherm

Ergebnis:

600 EUR

Mechelse secretaire 3110
Mechelse secretaire
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Schrijfkist met lade 3111
Schrijfkist met lade

Ergebnis:

40 EUR

Kersenhouten vertico 3112
Kersenhouten vertico
Startpreis 400 EUR
Notenhouten boekenkastje 3113
Notenhouten boekenkastje
Startpreis 900 EUR
Mahoniehouten klepsecretaire 3114
Mahoniehouten klepsecretaire
Startpreis 600 EUR
Verkauft
Bonheur 3115
Bonheur

Ergebnis:

450 EUR

Spiegel 3116
Spiegel
Startpreis 50 EUR
Wortelnoten theestoof 3117
Wortelnoten theestoof
Startpreis 120 EUR
Naaitafel/handwerktafeltje 3118
Naaitafel/handwerktafeltje
Startpreis 500 EUR
Miniatuur kabinetje 19e eeuw 3119
Miniatuur kabinetje 19e eeuw
Startpreis 325 EUR
Verkauft
Biljardje 19e/20e eeuw 3120
Biljardje 19e/20e eeuw

Ergebnis:

110 EUR

Tafelkastje met marmer 3121
Tafelkastje met marmer
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Zakkroon 3122
Zakkroon

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Wit 2 laden naaitafeltje 3123
Wit 2 laden naaitafeltje

Ergebnis:

70 EUR