notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m
Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
tweedeurs vitrinekast Willem III omstreeks 1880, notenhout, 2.00x1.03x0.42m
Engelse eikenhouten hoekkast met glas, omstreeks 1900, 2,05x1,00x0,67cm.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen met een mooi gesneden kuif. Willem III
Wandtafel notenhout, lades met wortelnoten gefineerd, omstreeks 1910. 92x124x46cm.
een Frans Bouille klokje met schildpad en messing ingelegd en versierd met bronzen ornamenten. h 29cm
Staande klok mahoniehout Engelse stijl,met West-minster slag, Bovenste glas ontbreekt, 182x38x23cm. .