01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

12 dozen kerstversiering
Resultaat: 25 EUR

12 dozen kerstversiering

Parketboender en gaskookplaat
Startprijs 20 EUR

Elektrische parketboender en gaskookplaat

Crucifix
Resultaat: 45 EUR

religieus crucifix met verlichting

Crucifix
Resultaat: 15 EUR

houtgestoken crucifix in ovaal bewerkte lijst. ca. 1910

Crucifix
Resultaat: 25 EUR

crucifix in lijst. ca. 1910

Crucifix
Startprijs 20 EUR

ingelijste crucifix bol glas,ovale lijst. ca. 1910

Madonnabeeld
Resultaat: 10 EUR

kunststof Madonna beeld

Ventilator
Geen vanafprijs

Bestron ventilator

Opgezette uil
Resultaat: 30 EUR

Opgezette uil op boomstronk

Koffiezetapparaat
Startprijs 10 EUR

Siemens koffiezetapparaat

Borduurwerk
Startprijs 10 EUR

2 ingelijste borduurwerken

Videorecorder
Startprijs 15 EUR

Philips videorecorder

Vrieskast
Resultaat: 15 EUR

Bosch vrieskast. 0.86x0.61x0.61m

Koelkast
Resultaat: 20 EUR

Bauknecht koelkast. 0.85x0.55x0.65m

Tuinvaas
Resultaat: 50 EUR

Gietijzeren beschilderde tuinvaas. 0.75x0.38m

Televisie
Startprijs 30 EUR

Sony kleurentelevisie 55x70x56cm

2 deel koper
Geen vanafprijs

geel koperen emmer met porseleinen handvat en een koperen potje

Bloempot
Resultaat: 25 EUR

Blauwe bloempot, aardewerk, 0.42x0.52m ø

Stofzuiger
Startprijs 10 EUR

Expressin stofzuiger

2 houten consoles
Resultaat: 20 EUR

2 houten gesneden wandconsoles met een vrouwenhoofd

Lot diversen
Resultaat: 10 EUR

theedoosje en lepeldoosje met diverse lepeltjes en een oude tinnen beker

petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

hangende petroleum lamp roze tulp

2 dozen diversen
Resultaat: 15 EUR

2 grote dozen met diverse kleingoederen, serviesdelen, potjes, kannetjes etc.

Zonnewijzer
Startprijs 150 EUR

Koperen zonnewijzer. H67cm Ø57cm.