Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....
Broche WG 585/000 ,bezet met 5 briljanten 0.70crt. TW/VSI en 4 diamanten 0.06 crt.W/SI, L.68mm., ca.4.7gr.
Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G
Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw
Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U
Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U
Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G
Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U
Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G
Prachtige 18e-19e eeuwse Franse eikenhouten eettafel in zeer goede originele staat (houtgepint) 77x196x80cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G
Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren dop en blauw bloemendecor 23xø9cm. Cond.: G
Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1377 (1957) Cond.: UNC
Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1370 (1950) Cond.: UNC
Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), aquarel op papier, droogboeket 1978 (zeldzaam origineel van deze kunstenaar) 24x37cm. Cond.: U
Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten dekenkist ca. 1800 met inschrift "Anna Katharina Elisabeth Hamelstein Anno 1837". 81x131x64cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten Biedermeier penantkast met lade en twee deuren ca. 1860 in zeer goede originele staat 100x103x48cm. Cond.: G
Meissen porseleinen 3-lichts kaarskandelaar uit de Knaufzeit 1e helft 20e eeuw (1e keus) met 2 figuren (dansende engel en violist). Beschadiging aan bloemen en haarkrans 21x19x12cm. Cond.: R
Twee Hollands zilveren strooiers van echtpaar in kledendracht, Marken ca. 148gr. H.: 9cm. Cond.: U
Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G
Antieke gobelin met stang, ca.1960, met Oosterse voorstelling van vele figuren. In goede originele staat. 166x127 cm.
Monumentaal bronzen klokkenstel met wit marmer, putti en 7-lichts kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 62x37x22cm. Cond.: G
Keramieken damesbuste, gemerkt Les Blues de Louviere. Art Nouveau vormgeving 20e eeuw 25x25x13cm. Cond.: G
20 Diverse munten uit New-Foundland, Nova Scotia, Groenland en New Brunswick waaronder; 1 penny 1824 ZF(Nova scotia) 2x 25 ore 1926 ZF en UNC (Groenland)
Prachtige grote Franse marmeren pendule met precisieslinger. 8-Daags uurwerk en zichtbare balans in zeer goede staat, minimale chip 46x37x14cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Grunderzeit vrijslinger ca. 1880 met messing beslag, uurwerk ongemerkt. In redelijke ongerestaureerde staat 90x37x20cm. Cond.: G
Aparte bisquit porseleinen klok ca. 1880 in rococo vormgeving met cherubijkopjes, vermoedelijk Duitsland 40x18x9cm. Cond.: G
Grote zware bronzen pendule met emaille cartouches ca. 1880, 8-daags uurwerk gestempeld Japy Freres Frankrijk in zeer goede staat. Mooi uitgewerkt Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1830 met originele beschildering, spiegels en wekkerfunctie in originele goede staat 143x42x22cm. Cond.: G
Grote oude Hollandse beschilderde Friese stoelklok 20e eeuw in originele goede staat 84x50x26cm. Cond.: G
Louis Seize mahoniehout fineer klapbuffet ca. 1800 met 3 lades en jalouziedeuren. geheel staand op taps toelopende poten in originele goede staat, lichte fineerschade 98x102x57cm. Cond.: G
Art Deco eikenhouten schrijfsecretaire ca. 1930 met rechte klep en 2 lades. Achter de klep 7 lades en vakverdeling. Met kersenhouten nest. Het meubel is in kant en klaren gerestaureerde goede staat 15...
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze commode mahoniefineer. Voorkant en zijkant zijn gebogen. origineel bronzen beslag. meubels is in originele ongerestaureerde staat 88x99x55cm. Cond.: R
Art Deco theewagen ca. 1920 van eikenhout met messing. gebogen glas en geslepen glas bovenop, tevens originele spaakwielen. In goede originele staat met rondom glas (ook bodem en onder) 75x43x72cm. Co...
Eikenhouten Mechelse kast ca. 1890 met origineel glas-in-lood en fijn gestoken snijwerk met leeuwekoppen, schubben etc. origineel beslag en sloten 223x110x97cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten kast ca. 1880 (meidenkast met lade bovenin) in originele staat 160x103x47cm. Cond.: R
Prachtige zwarte piano gemaakt door Pianofortefabrik von W. Biese Berlin Hof Lieferant (kwaliteitspiano). In originele staat met originele kandelaars 137x154x72cm. Cond.: G
Prachtige Engelse mahoniehouten 4-laden commode met origineel beslag, sloten en sleutel 19e eeuw in zeer goede originele staat 120x47x102cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer vroeg Biedermeier tweedeurskast ca. 1840 in originele ongerestaureerde staat met lichte fineerschade 183x122x51cm. Cond.: G
9-Delig Meissen porseleinen koffieservies 80-er jaren met decor van gele rozen in goede staat.
Prachtige kutani porseleinen dekselpot 19e eeuw (fijn uitgewerkt) met goud- en bloemdecor in zeer goede originele staat 39xø18cm. Cond.: U
Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren montuur en bloemmotief met Chinese tekens 14xø10cm. Cond.: G
Grote kristallen 5-lichts kaarsen kroonluchter ca. 1890 in zeer goede originele staat 95xø66cm. Cond.: G
Engelse notenhouten vitrinekast ca. 1920 met gebogen glas geheel staand op Queen-Anne poten 116x91x32cm. Cond.: U
Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G
Sterling zilveren ei met Grieks Orthodoxe voorstellingen rondom in reliëf. geheel op ronde voet 925/000 ca. 298gr. 9xø5,5cm. Cond.: U
Veertoen delen zilver; pennen, potloden, schuifpotloden, kroontjespenhouder, tandenstoker etc. Cond.: G
3-Delig groen albast klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk en 5-lichts kandelaars staand op laauwenpootjes. 1 pootje is vervangen (chipje af) 40x25x14cm. en 42x16x16cm. Cond.: G
Hoogwaardig Rosenthal porseleinen koffie- en eetservies 20e eeuw bestaande uit 85 delen. (1 bord kapot, enkele chips). In zeer goede staat met rozendecor Cond.: G
Collier van roze koraal, ø14 mm., LK.53 cm., sluiting zilver 925/000
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G
Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G
Grote porseleinen pendule ca. 1890 met goud- en bloemendecor, 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 39x25x18cm. Cond.: G
Kersenhouten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, glasopzet 207x124x48cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselvaas ca. 1900 met figurendecor met ambachten 32x11cm.
16 Chinees porseleinen kommen 19e eeuws met blauw decor, 9 delen gaaf, 1 deel met haarscheur en 6 delen met minimale randschade ø7-ø10cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen naar 18e eeuws voorbeeld. Professioneel gerestaureerd met als voorstellingen een verliefd paar en landschappen 29x20x13cm. Cond.: G
6 Munten Noorwegen; 1x 2 skilling 1810 ZF, 1x 2 skilling 1832 ZF+(randschade), 1x 1 skilling 1820 ZF, 1x 5 ore 1878 FR/ZF, 1x 6 skilling 1813 ZF+, 1x 1/2 skilling 1840 ZF
11 Munten Noorwegen waaronder; 1x 5 ore 1920 ZF-, 1x 1 ore 1877 ZF en 1x 12 skilling 1856 FR/ZF
Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat
Engelse mahoniehouten 5-laden commode ca. 1900 met bandintarsia en origineel messing ringbeslag in goede originele staat 102x108x46cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met landschapsdecor en figuren, beide met haarscheur 25xø11cm. Cond.: M
HEJAZ (countermarked coinage on) MT Thaler Austria 1780 dd. ND 1916-20, 20 Piastres Cond.: ZF
Oorstekers WG 585/000 bezet met briljant solitair. ca. 0.95 gr.
Harmen Meurs (Wageningen 1819 - 1964 Ermelo), pastel op papier, mannelijk naakt 50x68cm. Cond.: G
Zilveren roomstel op ovaal onderblaadje. Zowel kannetje als suikerpot staan op 4 acanthuspootjes. Blad: 24x16cm. 800/000 Geheel ca. 388gr. Cond.: U
Vier etsen 17e-18e-19e eeuw; 1x Teniers Pinx pitteri sculp 16e-17e eeuw De Schoenmaker 33x25cm. 1x Jan Roden-Poorts Toren 18e-19e eeuw 15x28cm., 1x De Brugh tot Maerlen 19e eeuw 13x22cm. en 1x Venice ...
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op linnen, hoofd van Johannes de doper op bord (op paneel gezet) 43x32cm. Cond.: G
Verzameling Eerste Dag Enveloppen beginnende in de vijftiger jaren met driemaal ITEP FDC's en vervolgens E12, E14, E17, E21, E24, E25, E27 etc. loopt door tot 1980 met veel extra's zoals FDC met aante...
Franse antieke iepenhouten salontafel met twee lades. Oude wormbeval 50x166x60cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw. Dubbelgebogen staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en in goede staat 104x102x52cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis Philippe coulissentafel ca. 1880 (zonder tussenbladen), ovaal gevormd met prachtige voet met leeuwekoppen. In originele ongerestaureerde staat, notenfineer op het blad beschad...
Rijk gestoken Chinese kampferkist met origineel slot 20e eeuw. Landschappen met figuren tweedimensionaal uitgewerkt 60x102x53cm.
Oude zwart gelakte Japanse salontafel met op het blad een natuurstenen motief van rotsen, bloemen en vogels 20e eeuw. In goede originele staat met gouddecor 42x80x80cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten William en Mary stijl tweezitsbank ca. 1880. Cognackleurige lederen bekleding in zeer goede staat. Mooie onderling verbonden poten met bollen 120x117x67cm. Cond.: G
Rozenburg Den Haag schemerlampje. In opdracht van lampenhandelaar J.J. Verburg in 1892 gemaakt. 27xø15cm. Cond.: G
Zes delen Chinees porselein en keramiek o.a; Kantonees ca. 1900; 1x Grote vaas (heel), 1x grote vaas (Slecht gerestaureerd), 1x smalle vaas Kantonees (heel), 1x Kantonese dekselvaas (heel), 1x Chinese...
Zes Hollandse bloemtegels 17e eeuw polychroom met diverse restauraties 13x13cm. Cond.: R
Art Deco schenkkan, gemonogrammeerd Wally Wieselthier, aardewerk geglazuurd in goede staat 12x19,5xø13cm. Cond.: G
7 Proof munten Uganda (1x 30 shilling 1969, 1x 25 shilling 1969, 1x 20 shilling 1969, 1x 10 shilling 1969, 1x 5 shilling 1969, 1x 2 shilling 1969 en 1x 2000 shilling 2003 + setje Uganda van de verschi...
Marinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - 1941 Ede), olieverf op linnen, boer op akker met paardespan 27x20cm. Cond.: G
Mathieu Marie Albert Syben de Maroye (Roermond 1878 - 1962 Asten), olieverf op paneel, vaas met bloemen 41x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur en 8-daags uurwerk. Stukje marmer mist Cond.: R
Groot bureau zakhorloge in cassette ca. 1900 West End Watch Co Weekly Swiss Made, opklapbaar in cassette 15x15x16cm. Cond.: G
Antiek eiken Engels rolluikbureau in D-model.ca. 1900. Totaal 11 lades en achter het rolluik vakverdeling.
Prachtig klein model in een zeer goede staat. 101x66x105. Cond.:U