Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanglamp met pegels
Startprijs 180 EUR

Oude vooroorlogse zakkroonluchter omstreeks 1930, met prismenglas en messing, sommige delen zitten los 60x37øcm. Cond:R/G

Portret vissersman
Startprijs 100 EUR

Portret vissersman, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel 24,5x20cm. Cond:G

Glazen vaas
Startprijs 30 EUR

Hoge blauwgroene transparante vaas omstreeks 1970, waarschijnlijk Murano, in goede staat 38cm.

Kristallen kaasstolp + messenleggers
Startprijs 40 EUR

Antieke waaierkristallen kaasstolp en doos met 12 kristallen messenleggers, minimale chip mogelijk, 19-31cm Cond:G

Sabel en percussie pistool
Startprijs 35 EUR

Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G

10 diverse flacons
Resultaat: 50 EUR

Tien diverse kristallen parfum flacons met diverse vormen en slijpsels, een met bijzondere dop en steen 8-16cm. Cond:G

Cornelis Snoeijerbosch, religieuze vrouw
Resultaat: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch 1891-1975 Zutphen, religieuze vrouw, olieverf op paneel 78x100cm Cond:G

Joop Kropff
Startprijs 120 EUR

Joop Kropff, Den Haag 1893-1979 Delft, trekschuiten aan de waterkant, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Ingelegde waarde papieren India
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G

2 Opaline vazen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G

Onduidelijk gesigneerd, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, oude vissersman spelend met kinderen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

Zilveren collier met opaal
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.

Zilveren 2,5G 1847
Startprijs 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.

Herman de Rethel Kuyt
Startprijs 100 EUR

Herman de Rethel Kuyt Duitse school 1893-1978 Duits bergdorp binnenmeer 34x25cm.

Vaasje, Colenbrander Arnhem RAM, bloed
Resultaat: 900 EUR

Antieke polychrome platelen vaas, design Colenbrander A. Kool N.V plateelbakkerij Ram B.31 Ram A.K Arnhem Holland, in zeer goede staat 15x8,2cm.

Buco treinset + doos rails
Resultaat: 150 EUR

Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...

Gekleurde kom met goud rand
Startprijs 570 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet 5 landen vlaggen en gouddecor 20e eeuw 10,2x15,9cm Cond:G

Armband van bloedkoralen
Resultaat: 190 EUR

Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kom met floraal en gouddecor(haarscheur) 10x23,5cm Cond:R

Meccano speeldoos
Resultaat: 90 EUR

Grote oude mecano speeldoos met 3 compartimenten en electromotor, omstreeks 1930, in goede staat 65x37x10cm.

Zeefdruk Guillaume
Startprijs 100 EUR

Lo-A-Njoe Guillaume 41/150, abstracte compositie 72x56cm. Zeefdruk op papier Cond:G

Meissen kan ca. 1880
Resultaat: 350 EUR

Mooie 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen theepot omstreeks 1880(Knauf Zeit) met gouddecor, figuren en floraal decor 24cm. Cond:G

Pop AM 370 zeildoek
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Armand Marseille pop 370 met lederbalg lichaam omstreeks 1900, porseleinen onderarmen (duim af) slaapogen, open mond 4 tanden echt haar pruik 45cm Cond:G

Handbeschilderde porseleinen plaquette
Startprijs 100 EUR

Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette met rozendecor omstreeks 1920 gemerkt, Rosen 056 handgemahlt F.S 96 25,7x35,7cm.

Schilderij water met brug
Resultaat: 130 EUR

J.J de Smit omstreeks 1900, gezicht op Zierikzee, olieverf op paneel, 60x40cm Cond:G

5 Delen Frans Fayence
Startprijs 80 EUR

Vijf delen Franse Fayence, bloemsteelvaasje, geribbeld vaasje, een geit, hoorn gelijmd 19e-20e eeuw 11-19cm Cond:G

Poppenhuis, blauw
Startprijs 60 EUR

Houten poppenhuis villa, blauw met teddyberen muizen, varkentjes, diverse accesoires, eigenbouw 2e helft 20e eeuw 56x37x27cm Cond:R/G

Chinese imari kom, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Achtiende eeuwse Chinees Imari kom, met florale en gouddecor in goede staat, gerestaureerd, 8,5x16,5ø