L.P Versteeg, dorpsgezicht, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Twee antieke handgeschilderde Indiase waardepapieren, Japur Governement, 1 maal Four Annas, 1 maal Eight Annas, in goede originele staat, gouache op papier 22x33cm. Cond:G
J. Fehnendahl omstreeks 1900 zeegezicht met pier en zeilboten(alte Nordmole Geestenmünde) gouache op papier 47x33cm Cond:G
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Ei hanger, versierd met rood emaille en diverse zirconia's. Kan open, met een engel aan de binnenzijde. Grootte 30x15mm. ca.7 gr. nieuw
Onduidelijk gesigneerd Franse school omstreeks 1940, bergdorp, olieverf op linnen 72x91cm. Cond:G
Twee goud op zilveren, 925/000, vleesvorkjes. Beide vorkjes zijn voorzien van een waaiervormige steel, één met blauw emaille en één met rood emaille. Er zit slijtage in de goud oplaag en het blauwe em...
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw, voorstellende een varken met hangoren 17x23x8cm. in goede staat
Zilveren collier, 925/000, met hanger met opaal. Kort jasseroncollier met hanger met een ovale witte opaal, 11x9mm. Lengte 36 cm. ca. 5,6 gr.
Twee x Peter van den Akker, Amsterdam 1949. titels, in het metropolitan museum , down the avenue, lithografie op papier 25x35cm Cond:G
Terracotta jongensportret, monogram F.M. 1956, in goede staat 26cm.
Teizo Ogaki'81 Kyoto 1936, titel: Eclaircie 32/50, herkomst kunsthandel Borzo, ets/ aquatint op papier 30x46cm. Cond:G
Buco treinset (spoor 0) bestaande uit; uurwerk locomotief (212), personenwagen (8671-3), goederenwagen (8672), goederenwagen (8660), goederenwagen (8661), koelwagen (8646), en platte houtwagen (8665) ...
Armband van bloedkoralen, 3 rijen met gouden sluiting, 585/000. Bloedkoralen, kaasmodel, ø 5 mm. Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden langwerpige sluiting met bloedkoralen. voorzien van vei...
Twee vergulde Empire kandelaren omstreeks 1820, 3 lichts, 2 kleurig 45cm. Cond:G
Zeer grote bronzen figuur, dame met tamboerijn bij zuil, op marmeren voet, 20e eeuw, 81cm. Cond:G
Geslepen kristallen loddereinflesje compleet met geslepen binnenstopje en 845/000 zilveren montuur en dop, voorzien van graveerwerk Mt: J. Wendels Schoonhoven, 1880, 8,5cm.
Antieke Hollandse miniatuur iepenhouten barock commode omstreeks 1800, in goede originele staat 31x36x23cm.
Negentiende eeuwse bronzen kandelaar met Amor, second empire omstreeks 1870, in zeer goede originele staat 28,5cm.
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G
Negentiende bronzen empire lamp 2e periode met vogels en buste, met klauwpoten, natuurstenen basis, origineel electrisch met keramische fitting, in goede staat 44cm.
Mooi bloemhanger, 333/000 met robijn en diamanten. Hanger met uitgewerkte bloemblaadje met een hart van robijn en een rand versierd met diamanten. 30x15 mm. ca 2,0 gr. In goede staat
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Negentiende eeuwse kristallen likeurkaraffen met 835 zilveren armatuur, minimale chips 39cm. Cond:G
Zilveren armband, 835/000, met carneool. Armband met S-schakel met in het midden een stuk gemaakt uit filigrain bezet met een ovaal gefacetteerde carneool. Lengte 20 cm ca. 9,2 gr. In goede staat.