Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

29. Juliveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 juli 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Petroleumlamp 2116
Petroleumlamp
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Broche en oorschroeven Japans 78
Broche en oorschroeven Japans

Resultaat:

30 EUR

Bloedkoralen armband 895
Bloedkoralen armband
Startprijs 50 EUR
Zilveren kan + suikerpot 91
Zilveren kan + suikerpot
Startprijs 240 EUR
Zilveren strooier, boerin 95
Zilveren strooier, boerin
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Diverse tinnen delen 2133
Diverse tinnen delen

Resultaat:

20 EUR

Gouden collier 108
Gouden collier
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Bureaulamp Jan des Bouvrie 2150
Bureaulamp Jan des Bouvrie

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot sieraden 912
Lot sieraden

Resultaat:

60 EUR

Zilveren koektrommel met voorstelling 125
Zilveren koektrommel met voorstelling
Startprijs 650 EUR
Beschuitbus met onderschotel 142
Beschuitbus met onderschotel
Startprijs 90 EUR
2 Koperen portret wandborden 2167
2 Koperen portret wandborden
Startprijs 190 EUR
Zilveren horlogeketting 159
Zilveren horlogeketting
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Gouden ring flexibel 929
Gouden ring flexibel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lamp met globe 2184
Lamp met globe

Resultaat:

40 EUR

Gouden ring met carneool 176
Gouden ring met carneool
Startprijs 40 EUR
Bijtring Tiffany 946
Bijtring Tiffany
Startprijs 40 EUR
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst 1003
2 Miniatuurportretten, vergulde lijst
Startprijs 750 EUR
33 Mappen met etsen 1020
33 Mappen met etsen
Startprijs 3.300 EUR
Verkocht
Iepenhouten Franse tafel 4023
Iepenhouten Franse tafel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Kristallen loddereinflesje 193
Kristallen loddereinflesje

Resultaat:

190 EUR

Kussenkast 4040
Kussenkast
Startprijs 200 EUR
Gouden ring met briljant 210
Gouden ring met briljant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Gouden dameshorloge Prisma 227
Gouden dameshorloge Prisma

Resultaat:

280 EUR

Kristallen zoutvat, zilveren voet 244
Kristallen zoutvat, zilveren voet
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Gouden ring briljant 261
Gouden ring briljant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren armband 278
Zilveren armband

Resultaat:

60 EUR

Twee zilveren lepels 295
Twee zilveren lepels
Startprijs 80 EUR