Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten kistje 2106
Mahoniehouten kistje
Startprijs 150 EUR
5 kunstglazen figuren 5558
5 kunstglazen figuren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Parelcollier met gouden slot 311
Parelcollier met gouden slot

Resultaat:

200 EUR

2 Odeurflaconnen met zilveren dop 798
2 Odeurflaconnen met zilveren dop
Startprijs 110 EUR
Bronzen hanglamp, 3 albast schalen 2123
Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Startprijs 100 EUR
Gouden choker met diamant 328
Gouden choker met diamant
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Kavel tin 2140
Kavel tin

Resultaat:

45 EUR

Vaas met gemodelleerd gezicht 5575
Vaas met gemodelleerd gezicht
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Eiken tafelpendule 3654
Eiken tafelpendule

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Franse tegel, 19e eeuw 6458
Franse tegel, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Bronzen hanglamp 2157
Bronzen hanglamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
RAM Colenbrander vaas, "Bloed" 6005
RAM Colenbrander vaas, "Bloed"

Resultaat:

400 EUR

Tafelklokje 3671
Tafelklokje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Broches met haarwerk 815
2 Broches met haarwerk

Resultaat:

45 EUR

Delfts bord, 18e eeuw 6022
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antieke koperen bakkers doofpot 2174
Antieke koperen bakkers doofpot
Startprijs 50 EUR
Kristallen inktset met zilver 345
Kristallen inktset met zilver
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Imari scheerbekken, 18e eeuw 6039
Imari scheerbekken, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Design ring Novitum 832
Design ring Novitum
Startprijs 25 EUR
Mahonie Biedermeier secretaire 4010
Mahonie Biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR
Verkocht
2 Zilveren pronkringen 362
2 Zilveren pronkringen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Haardscherm + houtbak 2191
Haardscherm + houtbak

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Mahonie commode 4027
Mahonie commode

Resultaat:

340 EUR

Cornelis Le Mair 1008
Cornelis Le Mair
Startprijs 1.500 EUR