31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Antieke grammofoon 2221
Antieke grammofoon
Startprijs 30 EUR
Imari schotel, Arabische tekst 6108
Imari schotel, Arabische tekst

100 EUR

Hans Liska 1157
Hans Liska
Startprijs 200 EUR
Ovaal tablet met 2 taartschotels 6126
Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startprijs 80 EUR
Speeldoos met 5 platen 2238
Speeldoos met 5 platen
Startprijs 700 EUR
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering 4091
Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering

600 EUR

2 Siercoupes 2255
2 Siercoupes

40 EUR

Eikenkistje 4108
Eikenkistje
Startprijs 350 EUR
Pronkbeker 2272
Pronkbeker
Startprijs 40 EUR
Aquarel, Maya Wildevuur 1174
Aquarel, Maya Wildevuur

70 EUR

4 Imari borden18e eeuws 6139
4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR
2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
Armband bezet met stenen 529
Armband bezet met stenen
Startprijs 50 EUR
Troelstra, winter 1191
Troelstra, winter
Startprijs 150 EUR
Engelse mahoniehouten stoel 4125
Engelse mahoniehouten stoel

120 EUR

Ongesigneerd 1800 1208
Ongesigneerd 1800

100 EUR

Yixing theepot 6156
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Naaitafeltje 4142
Naaitafeltje
Startprijs 430 EUR
4 Delen verzilverd 2289
4 Delen verzilverd
Startprijs 60 EUR
Smedberg, landschap 1225
Smedberg, landschap

70 EUR

Porseleinen Goebel, meisje Lore 6173
Porseleinen Goebel, meisje Lore
Startprijs 70 EUR
3 werken C.G Verburgh 1242
3 werken C.G Verburgh
Startprijs 120 EUR
Snijwerk tafel adelaar 4159
Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR
Eendjes, onduidelijk gesigneerd 1259
Eendjes, onduidelijk gesigneerd

60 EUR