Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.
Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Antieke vergulde messing hanglamp met boheems glas, glas gebarsten, historisme omstreeks 1880 63x60ø Cond:R
Grote kroonluchter 20e eeuw met 2 rijen armen 18 lichts, met prismen glas (incompleet) 65x94øcm. Cond:R
Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.
Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.
Antieke Jugendstil bronzen hanglamp omstreeks 1900, 5 lichts met glazen kappen 58x50øcm. Cond:G
Grote 19e eeuwse bronzen lampenvoet met 2 gezichten en guirlandes, omstreeks 1870, in goede staat 53cm. Cond:G
Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kandelaren met onyx, in goede staat 13cm. Cond;G
Twee oude hollandse reclameborden achter glas, 1x Douwe Egberts tabak, 1x Bols Ligeurs, 50/60er jaren, 108x23 en 60x46cm. Cond;G
Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.
Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R
Drie antieke wandelstokken, 2 met hoornen grip(gems) 1 met messing vergulde grip in de vorm van een hondenkop. 77x89cm. Cond;G
Antiek eikenhouten sleutelkastje omstreeks 1900 met keramieken plaquette, voorstellende een ridder uit de renaissance tijd, 47x28x8cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been, in goede staat 5x15x10cm. (reparatie scharnier) Cond:G
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G
Grote antieke staande olielamp omstreeks 1890, geelectrificeerd, in goede staat Compositie metaal, 98cm.
Oude joodse koperen kandelaar, gesigneerd Dayagi, made in Israel, 2422, 28cm. Cond;G
Negen antieke petroleumlampkappen in goede staat , omstreeks 1900 30-40cm. Cond:G
Vier diverse wandelstokken omstreeks 1900, 2 gesneden van takken 1 met ivoren grip, 1 met zilveren grip gegraveerd. 86-92cm. Cond:R/G
Twee grote vooroorlogse Japanse cloisonne vazen met bloesemdecor. 40x21øcm. Cond:G
Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G
Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G
Grote antieke stalamp, geelectrificeerd, stukje basis afgebroken, compositiemetaal, 69cm. Cond:R/G
Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.
Drie antieke messing kaarskandelaren omstreeks 1880 in goede staat 46x76cm. Cond;G
Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G
Geelkoperen 18e eeuwse scheerbekken, in goede staat 10x28cm.
Negentiende eeuws paardemes omstreeks 1880 Willem Koops in lederen schede in goede staat 26,5cm.
Twee decoratieve ikonen naar oud voorbeeld, 1 triptychon naar Hubert Jan van Eyck( Litho 1432), 1x ikoon moedergods met kind omstreeks 1280(litho)met houten lijst, koperbeslag en glazen steun. 50x64x7...
Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Tremolo, 1x Echo Bell metal reeds, 64 Chrominica 4 octaves, professional, 1x Echo, 18-22cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.
Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G
Oude bontmantel, vos, Thomas Kerandonis Furs, in goede staat, maat S, 120cm.
Grote antieke Amsterdamse school messing wandblaker. Omstreeks 1920, kopergenageld. 39x41x21cm. Cond:G
Zuid Duitse 18e eeuwse Coprus Christi op kruis met biddende figuur op sokkel, originele polychromie.In goede staat. 70cm.
Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G
Oosters snijwerk, gouddecor, 2e helft 20e eeuw, landarbeiders met ossenspan, in goede staat 47,3x43,8cm.
Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G
Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...
Grote 19e eeuwse oosterse zware messing kom met fijn uitgewerkt floraal decor met swistaka, in goede staat 16,5x29,5øcm.
Antieke Franse smeedijzeren wastafel met antieke keramieken wasbak(barst) omstreeks 1900, in goede staat 90x80x44cm. Cond;G