32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

5 Delen divers Makkum 6208
5 Delen divers Makkum

50 EUR

Degen 2012
Degen
Startprijs 500 EUR
Majolica zuil 2005
Majolica zuil

225 EUR

Grote knobbelvaas 6201
Grote knobbelvaas

40 EUR

Chinees schaaltje + dekselpotje 6194
Chinees schaaltje + dekselpotje
Startprijs 80 EUR
Miniaturis Rebo 1561
Miniaturis Rebo

225 EUR

Plateel, 6 delen. 6158
Plateel, 6 delen.

100 EUR

Borden met schepen (2x) 6151
Borden met schepen (2x)
Startprijs 50 EUR
Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes 3643
Franse pendule ca. 1820 met Wedgwood plaquettes
Startprijs 1.200 EUR
Plaquette (2x) 6144
Plaquette (2x)
Startprijs 500 EUR
Pendule, marmer 3636
Pendule, marmer

40 EUR

Tafelklok (mahonie) 3629
Tafelklok (mahonie)

70 EUR

Schoengespen, zilver 517
Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR
Lot horloges, 4x 510
Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR
Imari kraagvaas op voetje 6108
Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR
Horloge, erotisch 503
Horloge, erotisch

200 EUR

Imari bord 6101
Imari bord
Startprijs 100 EUR
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta 6093
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR
A. Rörstrand 1524
A. Rörstrand

50 EUR

Saskia Stolk, gemengde techniek 1517
Saskia Stolk, gemengde techniek
Startprijs 60 EUR
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput 1510
Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 125 EUR
Klein zilveren trekpotje 467
Klein zilveren trekpotje
Startprijs 260 EUR
Strassburg borden (2x) 6057
Strassburg borden (2x)

100 EUR

2 Werken 18e/19e eeuw 1324
2 Werken 18e/19e eeuw

50 EUR