Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Chinese kommen 6239
2 Chinese kommen

Resultaat:

220 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6256
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2 Engelse vazen met draken 6273
2 Engelse vazen met draken

Resultaat:

25 EUR

Chinese theepot 6290
Chinese theepot
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Chinese gemberpotjes (2x) 6307
Chinese gemberpotjes (2x)

Resultaat:

80 EUR

Chinees graatbakje 6324
Chinees graatbakje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 porseleinen vazen Empire stijl 6341
2 porseleinen vazen Empire stijl

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Imari vazen (2x) 6358
Imari vazen (2x)

Resultaat:

40 EUR