Zilveren ring, 925/000, met peridot. Geoxideerde ring met een driehoekige kop bezet met ovale cabouchon peridots, voorzien van een rand met kleine zirconia's. 24x24mm. ø 54
Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht met boten, molen en ophaalbrug. Aquarel op papier. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Oude Engelse schoolklok met originele beschildering. Slagwerk op gong. Afmeting: 13 x 39 cm ø. In goede staat.
Lot met 7 zilveren servetbanden, 835/000, met 3 grote banden en 4 vingerdoekringen, o.a. versierd met parelranden en graveerwerk. Deels voorzien van monogramgravure. En een plated servetband. Totaal c...
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli bord met coulissen decors en vogel. Afmeting: ø 20,8 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Enschede. Boerderij in Schoorl. 1979. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse/Chinese voorwerpen. Eén bronzen figuur met staart. Eén bronzen paard met beweegbaar zwaard. Eén opiumpijp met goud decor. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Pontiac. Mechanisch horloge met ronde kast, ø16 mm, voorzien van een gevlochten geelgouden band. lengte 18,5 cm. Brutogewicht ca 20 gram. kastnr.: 1310517 53173. In g...
Zilveren ovaal bonbonschaaltje, 835/000, met opengezaagd spijlenmotief met opgesoldeerde parelrand ( stukje ontbreekt 16x10x5,5 cm, ca 72 gram en een plated hengselschaaltje WMF met glazen binnenbak (...
Antieke zilveren druivenschaar versierd met druivenranken. Roermond ca 49 gram. 12,5 cm. In goede staat
Oude/antieke been gesneden schedel met kikker. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 cm. In goede staat.
Zuid Duitse antiek klassistisch vormgegeven staande klok met halfuur-slag op gongspiraal en ankergang. Circa 1820. Afmeting: 200 x 53 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur. Circa 1891. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 81 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen lampenvoet met salamander en druivenranken. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Zeldzame antieke toneelkijker met schildpad. Eén bovenglas weg + randen bovenglas kapot. Afmeting: 11 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Frans porseleinen siervaas. Circa 1840. Handbeschilderd en in goede staat. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Flessenbak met zilveren rand, 925/000, handgezaagd met vertikale spijlen en 5 bokalen. MT.: HF, London jl.: S: 1913. 12x4cm. Voorzien van houten bodem. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met een streepagaat. Ring met een ovale geelgouden zetkast met getorste rand, bezet met een cabouchon geslepen streepagaat. 19x13 mm. ø53 met kantelbollen, ca 7,3 gram. In g...
H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen tulpenvaas met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 25 x 18 cm. In goed staat.
Grote Italiaanse gepolychromeerde sta-lamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 128 x 46 cm ø. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.