40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen 1397
5x Antieke Franse/Belgische ontwerpen
Startprijs 200 EUR
Verso Phil May, Jimmy Hendrix 1410
Verso Phil May, Jimmy Hendrix

50 EUR

Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje 1427
Ongesigneerd, Twee kittens bij melkbakje

60 EUR

Onduidelijk, Duits berglandschap 1444
Onduidelijk, Duits berglandschap

110 EUR

M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde 1461
M. Lamprecht, Schaapsherder met kudde

100 EUR

Kuhlmeyer. gesign., Religieus 1478
Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 30 EUR
Oude apothekers gaper 2011
Oude apothekers gaper
Startprijs 100 EUR
Duitse hoedendoos, 1850 2028
Duitse hoedendoos, 1850

130 EUR

Antiek zijde souvenir 'Great War' 2045
Antiek zijde souvenir 'Great War'
Startprijs 100 EUR
Antieke Japanse waterketel 2062
Antieke Japanse waterketel
Startprijs 250 EUR
2x Kerkelijke kaarskandelaren, 19e eeuw 2079
2x Kerkelijke kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Theekistje, 19e eeuw 2096
Theekistje, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten 2113
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten

60 EUR

2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

550 EUR

Antieke petroleumlamp met marmer, 1900 2147
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900

230 EUR

Smeedijzeren balans weegschaal, 1742 2160
Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR
Stoof + ketel, 19e eeuw 2177
Stoof + ketel, 19e eeuw

40 EUR

2x 60-er Jaren bureaulampjes 2194
2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startprijs 60 EUR
Zware Japanse cloisonné vaas 2211
Zware Japanse cloisonné vaas
Startprijs 140 EUR
Antieke barometer, 1920 2228
Antieke barometer, 1920

40 EUR

3x Japanse benen netsuke 2245
3x Japanse benen netsuke
Startprijs 60 EUR
Dubbelloops pistool, 19e eeuw 3413
Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Prachtige Indonesische kris 3420
Prachtige Indonesische kris

60 EUR

Lot zilver (7x) 300
Lot zilver (7x)

60 EUR