Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilveren sieraden, 3x 609
Lot zilveren sieraden, 3x

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek Chinees porselein 6467
Lot oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

340 EUR

20x Duits antiek, divers 6431
20x Duits antiek, divers
Startprijs 65 EUR
Verkocht
2x Antieke sierschotels 6424
2x Antieke sierschotels

Resultaat:

70 EUR

Antiek Weens beeldje, Forel 6417
Antiek Weens beeldje, Forel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose dekselvaas 6381
Chinese Familie Rose dekselvaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas 6374
18e Eeuwse Chinese vaas

Resultaat:

250 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha 5005
Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese borden 6367
2x Oude Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk 1327
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
G. Krol, Rivier de Dinkel 1320
G. Krol, Rivier de Dinkel

Resultaat:

60 EUR

Plazuid Gouda theeservies 6331
Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 20 EUR
Oud Chinees waterpotje 6324
Oud Chinees waterpotje
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6317
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

3 Koralen colliers 602
3 Koralen colliers
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Mahonie garenspoel, 19e eeuw 4294
Mahonie garenspoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen 1284
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee 1277
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen 1270
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen tafellamp 6281
Porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR