43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

2x Antieke Chinese kommen 6447
2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 70 EUR
Tibetaanse spiegel 4240
Tibetaanse spiegel
Startprijs 60 EUR
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw 4257
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
3x Japanse Kutani vazen 6460
3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR
Trumeau (koloniaal) 4291
Trumeau (koloniaal)

80 EUR

Spiegel met lithografie achter glas 4308
Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 100 EUR
Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm. 4505
Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.

85 EUR

Perzisch tapijt, 97 x 66 cm. 4509
Perzisch tapijt, 97 x 66 cm.

35 EUR

Antieke bronzen strijdwagen 5006
Antieke bronzen strijdwagen

550 EUR