43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Max Liebermann, Illustraties 1354
Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR
G.F. Theijssen, Riviergezicht 1352
G.F. Theijssen, Riviergezicht

120 EUR

Gouden armband met robijn 7
Gouden armband met robijn

1.100 EUR

Witgouden ring met diamant 5
Witgouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR
6 Zilveren lepels 625
6 Zilveren lepels
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Oosterse vrouw 1345
Ongesigneerd, Oosterse vrouw

60 EUR

Russische School, Meisje met bloem 1343
Russische School, Meisje met bloem

350 EUR

Zilveren schaal 618
Zilveren schaal
Startprijs 450 EUR
Zilveren naaigarnituur 616
Zilveren naaigarnituur

80 EUR

2x Oude Duitse landkaarten 1336
2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1334
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR
Lot zilveren sieraden, 3x 609
Lot zilveren sieraden, 3x

90 EUR

Zilveren armband met malachiet 607
Zilveren armband met malachiet
Startprijs 40 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2722
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR
Oude inheemse boog 2720
Oude inheemse boog

15 EUR

Originele kris 2718
Originele kris

100 EUR

3x Blanke wapens 2713
3x Blanke wapens

50 EUR

Oude vergulde ponjaard 2711
Oude vergulde ponjaard

130 EUR

19e Eeuws ringhaan pistool 2704
19e Eeuws ringhaan pistool

450 EUR

Voorlader 2702
Voorlader

180 EUR

Lot oud/antiek plated 500
Lot oud/antiek plated

30 EUR

2x Porseleinen figuren 6115
2x Porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

45 EUR

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910 2451
Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 40 EUR