43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel 6217
18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel

350 EUR

Gouden ring met diamant 409
Gouden ring met diamant
Startprijs 250 EUR
Oosterse hangvitrine 4101
Oosterse hangvitrine

140 EUR

Antieke bonheur, 1870 4094
Antieke bonheur, 1870

150 EUR

Simon Kramer, Gezicht op boerderij 1134
Simon Kramer, Gezicht op boerderij

90 EUR

B. Jüttner, Vissersvolk op strand 1127
B. Jüttner, Vissersvolk op strand

550 EUR

Sermain, Aap is honden aan het luizen 1120
Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR
2x 19e Eeuwse Empire vazen 6181
2x 19e Eeuwse Empire vazen
Startprijs 500 EUR
3x Design wandtegels 6174
3x Design wandtegels
Startprijs 60 EUR
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan 2140
18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan

80 EUR

17x 19e Eeuwse wandtegels 6167
17x 19e Eeuwse wandtegels

180 EUR

Zilveren plaquette, 373
Zilveren plaquette,
Startprijs 60 EUR
Zilveren soezenmand 366
Zilveren soezenmand

630 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp 2133
Antieke majolica hangpetroleumlamp

75 EUR

18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

200 EUR

19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

200 EUR

Zilveren armband met hematiet 359
Zilveren armband met hematiet
Startprijs 50 EUR
Lot Engels keramiek (8x) 6131
Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen 1084
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen

120 EUR

Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

375 EUR

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp 2126
Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp
Startprijs 50 EUR
2x Antiek porselein 6124
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

100 EUR

Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

45 EUR