Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorhangers met bloedkoraal
Resultaat: 120 EUR

Brisures, 333/000, met een druppelvormige bloedkoraal. lengte 31 mm. ca 1,3 gram. In goede staat

Broche, Fabrice Paris
Startprijs 100 EUR

Fraaie broche, Fashion jewellery, stillistisch gevormd en voorzien van diverse gekleurde stenen in een goudkleurige rand. Merk Fabrise Paris. 10x5cm. In goede staat.

5-Delig kaststel
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.

Maliënkolder beurs, 1919
Startprijs 60 EUR

Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat

Lot divers zilver
Resultaat: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met diverse suikerlepels, theelepels, boterspatel, vorkjes en een houder, 800/000. totaal ca 360 gram.

Chinese schaal met lotus bloem
Resultaat: 375 EUR

Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.

Zilveren horlogeketting
Startprijs 200 EUR

Bijzondere zilveren horlogeketting, 835/000, met ruitvormige schakels en draadzilver, voorzien van 2 bedels. MT.: Gerritsen en Van Kempen. jl.:j:1944. 22 cm. totaal ca 43,6 gram. In goede staat.

G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Resultaat: 80 EUR

G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.

J. Kruijsen, Boerderij bij bomen
Resultaat: 150 EUR

Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Resultaat: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...

19x Oude/antieke jade voorwerpen
Resultaat: 100 EUR

Negentien delen oude/antieke jade voorwerpen. Onder andere: Figuren, amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 425 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.

Zilveren vaas
Resultaat: 100 EUR

Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat

6x Zilveren koffielepels, 1841
Startprijs 60 EUR

Zes 835/000 zilveren koffielepels met een lengte van 13 cm. Met een grote spitse bak en gecontourneerde steel met opgelegde bloem. Mr. G. Slotboom-Amsterdam. Anno G 1841. Gewicht: circa 55 gram. In go...

2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.

3 Zilveren fotolijsten
Startprijs 120 EUR

Lot met drie zilveren fotolijsten, een rechthoekige lijst versierd met parelrand en 2 ringen, 925/000, 23x16cm, een rechthoekige lijst met florale bewerking in de hoeken, 925/000, 21x16 cm, en een ova...

Witguden solitairring met diamant
Startprijs 300 EUR

Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een vierpoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,14 ct VSI. ø 53 ca 2,2 gram. Winkelverkoopprijs € 699,-. Nieuw

2x Zeldzame Chinese borden
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.

Lot edelstenen sieraden
Resultaat: 70 EUR

Lot edelstenen sieraden met o.a. agaat, parels, bloedkoraal en schuimkoraal.

2x Franse lampenvoeten
Resultaat: 225 EUR

Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.