Brisures, 333/000, met een druppelvormige bloedkoraal. lengte 31 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Fraaie broche, Fashion jewellery, stillistisch gevormd en voorzien van diverse gekleurde stenen in een goudkleurige rand. Merk Fabrise Paris. 10x5cm. In goede staat.
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat
Lot zilver, 835/000, met diverse suikerlepels, theelepels, boterspatel, vorkjes en een houder, 800/000. totaal ca 360 gram.
Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren horlogeketting, 835/000, met ruitvormige schakels en draadzilver, voorzien van 2 bedels. MT.: Gerritsen en Van Kempen. jl.:j:1944. 22 cm. totaal ca 43,6 gram. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...
Negentien delen oude/antieke jade voorwerpen. Onder andere: Figuren, amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Zilveren vaas, 833/000, twaalfhoekig model met een iets omgeslagen rand geplaatst op een twaalfhoekige voet. MT.: Koniklijke Begeer, Voorschoten jl.: f:1940.11x11x12cm. In goede staat
Zes 835/000 zilveren koffielepels met een lengte van 13 cm. Met een grote spitse bak en gecontourneerde steel met opgelegde bloem. Mr. G. Slotboom-Amsterdam. Anno G 1841. Gewicht: circa 55 gram. In go...
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren fotolijsten, een rechthoekige lijst versierd met parelrand en 2 ringen, 925/000, 23x16cm, een rechthoekige lijst met florale bewerking in de hoeken, 925/000, 21x16 cm, en een ova...
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Witgouden ring met een vierpoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,14 ct VSI. ø 53 ca 2,2 gram. Winkelverkoopprijs € 699,-. Nieuw
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
Lot edelstenen sieraden met o.a. agaat, parels, bloedkoraal en schuimkoraal.
Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.