Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, 833/000, met een gezaagd blad voorzien va floraal graveerwerk doorlopend in de randen. Met ivoren greep. MT.: J.H.Schouten Amsterdam, jl.: Z:1859. 28 cm. In goede staat
Kaasstolp en karaf met zilver, 833/000. Een kristallen kaasstolp uit draadglas met bladdecor en een zilveren knop versierd met een parelrand, ø21x19cm, en een kleine sierlijke karaf op voet met geets...
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat
Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.
Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...
Collier van ovale barnstenen, verlopend in grootte, 6x7/19x24mm, voorzien van sluiting uit barnsteen. 47 cm. ca 25,4 gram. In goede staat
Antieke messing hangpetroleumlamp. Circa 1900. Neo Renaissance. Afmeting: 95 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
Twee odeurflacons met zilver, 833/000. Twee flacons op ronde zilveren voet, een zilveren bewerkte rand, en een kraag en dop uit zilver, beiden uit model. ø4x13cm. In redelijk goede staat
Lot zilver met een suikerstrooilepel, 835/000, met een rechthoekig gezaagde bak met o.a. souviner, 2 theelepels met apostelen, , 835/000, een theelepel Art Deco stijl, 800/000, en 2 zilveren vingerhoe...
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.