Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hang petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm

2x Chinese bordjes
Startprijs 75 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.

3x Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met tuin/goud decor. Eén set vazen, waarvan één met haarlijn. Eén grote vaas, goed. Afmeting: 29 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Startprijs 100 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.

2x Chinese kopjes
Resultaat: 425 EUR

Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Resultaat: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast
Startprijs 250 EUR

Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.

Zilveren visschep, 1859
Startprijs 150 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met een gezaagd blad voorzien va floraal graveerwerk doorlopend in de randen. Met ivoren greep. MT.: J.H.Schouten Amsterdam, jl.: Z:1859. 28 cm. In goede staat

Kaasstolp en karaf met zilver
Resultaat: 60 EUR

Kaasstolp en karaf met zilver, 833/000. Een kristallen kaasstolp uit draadglas met bladdecor en een zilveren knop versierd met een parelrand, ø21x19cm, en een kleine sierlijke karaf op voet met geets...

2x Zeldzame Chinese borden
Resultaat: 650 EUR

Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.

Lot zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat

Lot diverse horloges
Resultaat: 90 EUR

Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.

Zilveren sieraden, 3x
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...

Collier van barnsteen
Resultaat: 170 EUR

Collier van ovale barnstenen, verlopend in grootte, 6x7/19x24mm, voorzien van sluiting uit barnsteen. 47 cm. ca 25,4 gram. In goede staat

Antieke messing hangpetroleumlamp
Startprijs 100 EUR

Antieke messing hangpetroleumlamp. Circa 1900. Neo Renaissance. Afmeting: 95 x 35 cm. In goede staat.

Antieke Neo Gotische gaslamp
Startprijs 100 EUR

Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...

Engelse Windsor armleunstoel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.

Mini-camera Zeiss
Resultaat: 50 EUR

Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.

3x Tabaksdozen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Gouden oorhangers
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

2 Parfumflacons met zilver
Resultaat: 100 EUR

Twee odeurflacons met zilver, 833/000. Twee flacons op ronde zilveren voet, een zilveren bewerkte rand, en een kraag en dop uit zilver, beiden uit model. ø4x13cm. In redelijk goede staat

Lot met zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met een suikerstrooilepel, 835/000, met een rechthoekig gezaagde bak met o.a. souviner, 2 theelepels met apostelen, , 835/000, een theelepel Art Deco stijl, 800/000, en 2 zilveren vingerhoe...

Engelse speeltafel
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.