Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzaam Chinees drakenbord Ø 17 cm.
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen drakenbord. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 400 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in interieur decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor (palmblad?). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Schildpad sigarenhouder
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse schildpad sigarenhouder met zilveren beslag. Zilver beschadigd + stukje los erbij. Afmeting: 14 x 9 cm. In redelijk staat.

Lot zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met een ovaal medaillon met jasseronketting, gegraveerd CB 30-3-1946, een rond pillendoosje met floraal decor, diverse deukjes, een jasseroncollier 100cm en een maliënkolder tasje. Diverse ...

3x Koetslampen + stok
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke koperen koetslampen van een begrafeniskoets. Circa 1900. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Set met gouden sieraden met diamant
Resultaat: 925 EUR

Set met gouden sieraden, 585/000, met een ring, armband en oorstekers met diamant in drie kleuren goud. Klemband met banden met geel-, wit- en roodgoud, aan de uiteinden versierd met witgouden element...

Zandstenen hoofdjes in lijst
Startprijs 300 EUR

Zes antieke ingelijste Chinese terracotta hoofdjes. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein. Eén maal bord met landschap en bodemmerk. Eén maal diepe schaal, floraal/draken decor. Afmeting: Ø 27 - 28 cm. In goede staat.

Afrikaans figuur
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden figuur met maanvormig gezicht en kralenketting. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel, 1920
Resultaat: 80 EUR

Oud Japans lakwerk paneel met goud decor, parelmoer bloempotten en bloemen. Afmeting: H 92 x B 31 cm. In goede staat.

Camera statief
Resultaat: 110 EUR

Verstelbare camera standaard. Gemaakt van metaal en hout. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: max. 160 cm. In goede staat.

Gouden hanger Amethist
Startprijs 650 EUR

Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met drie zetkasten bezet met een rond gefacetteerde amethist, ø 9mm, een rechthoekige amethist, 12x15mm en een grote ovaal gefacetteerde amet...

Visserman op sokkel
Startprijs 50 EUR

Antiek gietijzeren figuur. Visserman met net. Op modern marmeren basement. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat

2x Antieke spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse metalen spaarpotten met bewerking. Eén maal met datering 1892. Eén sleutel mist. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm. In goede staat.

Oosterse stempel
Resultaat: 160 EUR

Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met een collier uit bloemetjes, MT.: N.From, Denmark, een broche met bloemen, 5 ringen, één band gebroken, oorclips, 3 hangers en ketting. Totaal ca 134 gram. In goede staat

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 3.750 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met rood glazuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

2x Bronzen kroonluchter
Resultaat: 130 EUR

Twee kleine 19e eeuwse Hollandse bronzen kaarsenkroonluchters. Afmeting: 28 x Ø 35 cm. In goede staat.

2 Zilveren colliers met hangers
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren colliers met hangers, 925/000. Een fijn slangcollier met daaraan een trapeziumvormige hanger bezet met een rozenkwarts, 31x42mm, en een slangcollier met getorste bewerking met daaraan ee...

Armband met barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Goud op zilveren armband, 935/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels bezet met vierkant cabouchon geslepen barnsteen. Breedte armband 17,5mm. lengte 18,5cm. Voorzien van bakslot en veiligh...

19e Eeuwse Louis Seize spiegel 103 x 59 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.