50er-Jaren Hollandse blikken N.S. speelgoedtrein. Gemaakt door de firma Karl Bub te Nürnberg/Duitsland. Western Gemany. Bespeeld, in originele doos. Afmeting: 40 x 31 x 7 cm. In goede staat.
Vier antieke gepolychromeerde (heilige) houtgesneden figuren. Divers. Drie maal religieus, 18e - 19e eeuw. Eén maal Chinees, 18e - 19e eeuw. Afmeting: H 12,5 - 27 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige witte Carrara marmeren Franse pendule met verguld brons. Circa 1870. Gesigneerd Delafontaine et de bronzes a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Enkele lichte besc...
Drie-delig Frans Jugendstil keramieken klokkenstel met messing en floraal zweepslag decor. Circa 1900. Achtdaags origineel uurwerk met veerslinger. Stil uurwerk. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Collier met 3 rijen fijne bloedkoralen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een ovale bloedkoraal. Tevens voorzien van bijpasse...
Twee bronzen figuren. Adelaar en Condor. Tweede helft 20e eeuw en circa 1930 Art Deco. Beide op marmeren basement. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Stempel uit wit metaal. De stempel is prachtig versierd met florale bewerkingen, een grote ovale barnsteen, turkoois en koraal. 3,2x10cm. In goede staat
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde compositie metalen Amor op houten sokkel. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier. Ring met een rechthoekig verlopende witgouden kast bezet met in het midden een carré geslepen blauw saffier in de ruitvormige bewerking aan de zijkanten zitten 2...
Antieke Franse zwart marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen versiering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1800. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws glaswerk. Eén maal mondgeblazen knijpfles + drie kristallen glazen. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Oude oranje-rood glazen vaas. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse stucwerk wandklok met latere Duitse Pfeilkreuz uurwerk. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 56 x 44 x 13 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamant. Bolle ring, met een holle band, waarvan de helft is bezet met 79 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,97 ct VS-G. Breedte 5,5 mm. ca 5,0 gram. ø53. WVP € 3500...
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse lantaarn haantjes staande klok met ankergang. Circa 1800. Met emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Met originele eikenhouten Louis Seize klokkast. Functie niet getest. Afme...
Twee antieke grote glazen vazen met chinoiserie gouden voorstelling. Circa 1920. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. Landschap met korenschoven en berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 43 cm. In goede staat.
Twaalf stuks 19e eeuws Japans Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Diverse haarlijnen + chips. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/figuren in coulissen decor. Ongemerkt. Afmeting: H 54,5 x Ø 23 cm. In goede staat.