Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm. 7270
Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm.
Startprijs 275 EUR
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm. 7699
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Vijf antieke tinnen klepkannen 2158
Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat:

90 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan 2165
Tinnen miniatuur kraantjeskan
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot, H 32 cm. 7706
Chinese dekselpot, H 32 cm.

Resultaat:

160 EUR

Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm. 7713
Drie antieke Japanse Imari borden Ø 24,5 - 30 cm.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
5x Miniatuur portretten 2201
5x Miniatuur portretten

Resultaat:

100 EUR

Antieke muziekstandaard, 1900 4150
Antieke muziekstandaard, 1900
Startprijs 150 EUR
Twee Sgabello stoelen, 1880 4157
Twee Sgabello stoelen, 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken linnenkabinet, 1820 4164
Eiken linnenkabinet, 1820

Resultaat:

250 EUR

Haardstel 2208
Haardstel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Karaffenset + presenteerblad 2215
Karaffenset + presenteerblad

Resultaat:

80 EUR

Gouden kruis met spinel 711
Gouden kruis met spinel
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Gouden ring met saffier en diamant 718
Gouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

250 EUR

Chinese vaas, H 32,5 cm. 7313
Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Italiaanse commode 4200
Italiaanse commode

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7320
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Mahoniehouten penantkast 4207
Mahoniehouten penantkast

Resultaat:

160 EUR

Garderobe met spiegel, 1920 2251
Garderobe met spiegel, 1920
Startprijs 60 EUR
Eiken commode, 1860 4214
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Lot sieraden (bodemvondsten) 2258
Lot sieraden (bodemvondsten)

Resultaat:

50 EUR

Bureau + tafellamp 2265
Bureau + tafellamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese vaas, H 37,7 cm. 7356
Chinese vaas, H 37,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese republiek vaas + sokkel, H 25,5 cm. 7363
Chinese republiek vaas + sokkel, H 25,5 cm.

Resultaat:

120 EUR