Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanglamp met kristalglas 2115
Hanglamp met kristalglas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1011
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht 1018
Niek v.d. Plas, Zomers strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Antieke bronzen buste, 1900 5020
Antieke bronzen buste, 1900
Startprijs 120 EUR
Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm. 7270
Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm.
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Naakte dame 5027
Bronzen figuur, Naakte dame

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese bronzen boeddha 5034
Chinese bronzen boeddha

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Stier 5041
Bronzen beeld, Stier

Resultaat:

90 EUR

19e Eeuwse stickbarometer 2151
19e Eeuwse stickbarometer
Startprijs 80 EUR
Cor Noltee, Havengezicht 1054
Cor Noltee, Havengezicht
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Vijf antieke tinnen klepkannen 2158
Vijf antieke tinnen klepkannen

Resultaat:

90 EUR

Tinnen miniatuur kraantjeskan 2165
Tinnen miniatuur kraantjeskan
Startprijs 120 EUR
J.H. Coster, Bosven bij avond 1061
J.H. Coster, Bosven bij avond
Startprijs 200 EUR
Chinese vaas, H 32,5 cm. 7313
Chinese vaas, H 32,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret 1068
Thomas Heesakkers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm. 7320
Grote Chinese vaas, H 60,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko 5070
Bronzen sculptuur, Alexander Archipenko

Resultaat:

2.500 EUR

E. Koster, Landschap bij avond 1104
E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Bronzen boeddha, H 43 cm. 5077
Bronzen boeddha, H 43 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Paard met jockey 5084
Bronzen figuur, Paard met jockey

Resultaat:

1.650 EUR

B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh 1111
B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Russisch ikoon 1118
Russisch ikoon

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x Miniatuur portretten 2201
5x Miniatuur portretten

Resultaat:

100 EUR

Haardstel 2208
Haardstel
Startprijs 80 EUR