Antieke Duitse Royal Bonn fayence piedestal in rococo-stijl. Circa 1880. Kasteel/floraal decor. Randschade bij voet. Afmeting: 60 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen plaquettes. D & Co. France. Gesigneerd. Laure Levy. 1866 - 1954. Meisjes met bloemen. Handgeschilderd. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek 8-delig Duits porseleinen Nymphenburg theeservies. Floraal/goud decor. Circa 1900. Knopje van deksel mist. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 - 18 cm.
Gesigneerde antieke Duitse porseleinen plaquette naar Leonardo da Vinci. Door Hohenberg C.M. Hutschenreuther. Handgeschilderd. Geschilderd door Krause. Afmeting: 23 x 17 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse Hollandse porseleinen dekseldoos met floraal decor en zes klauwpootjes. Bodemmerk Amstel/Weesp? Afmeting: 10 x 13,5 x 11 cm. In zeer goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome fayence dekselvazen. Octagonaal met chinoiserie decor + leeuwen. Met stervormig bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie pauw decor. Octagonaal. Knop deksel gelijmd. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse polychrome fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Gemerkt A.P.K. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e Eeuwse polychrome fayence knobbelvaas/lampenvoet met bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. Enkele randglazuur schades. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerpotten met pauw decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 13,5 - 14 cm. In goede staat.
Uitgebreid porseleinen Herend servies met floraal, roze/goud decor. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, peper/zout set, sauciere, 8 diverse schalen, 12 diner borden, 6 ontbijt borden, 3 kop + sch...
Twee 18e eeuwse Duitse porseleinen Meissen borden met floraal/goud decor + gecontourneerde omranding. Marcolini periode. Afmeting: Ø 24,3 cm. In goede staat.
Zes bisquit porseleinen Karl Ens vogel figuren. Duitsland. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 - 13 cm. In goede staat.
Antiek 6-delig porseleinen tete à tete theeservies. Gemerkt met Weens bijenkorf teken. Wenen of Thüringen. Met floraal/figuren/goud decor. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Duitse Schaubach Kunst porseleinen tafellamp met rode draak/goud decor. 70-er Jaren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Zes-delig porseleinen theeservies door Marco Zanini, Italië. Hollywood Collection. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 19 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Twee grote antieke Engelse Staffordshire honden van keramiek. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Spaanse porseleinen figuren. 1x Rex Valencia, vrouw met kruik. 1x Nao Spain, ballerina. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Twee Hongaarse Hollohaza porseleinen figuren. Klederdracht figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse porseleinen figuren, waaronder twee van Höchst, bloemenmeisjes. 1765 - 1778. Enkele beschadiging bloemen. Plus twee bloemenmeisjes (klein), gemerkt met anker, mogelijk Bow England ...
Verzameling Duitse Goebel figuren. Monniken. Eerste + tweede helft 20e eeuw. Onder andere; bierpul, zout/peper set, schenkkannen et cetera. Afmeting: 6 - 23 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen/aardewerken (cacao)kannen/schertzkannen met poezen. 2x Duitsland. 1x China. Onder andere 1950 U.S. zone. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Duits/Weens porselein. 1x Meisje met bloem, bijenkorf bodemmerk, bloem beschadigd. 1x Inktpot, floraal/goud decor, bijenkorf bodemmerk. Afmeting: 6,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat...
Twee mooie Royal Vienna porseleinen deksel pronkvazen met figuren/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Italiaanse majolica zuil + bloempot. Jugendstil-stijl. Gesigneerd V. Bassano. Eén stukje aangelijmd. Afmeting: H 98 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen Frankenthal figuren. Circa 1920 - 1930. 1x Edelman met tortelduif, chips aan bladeren boomstronk. 1x Jongeman met bloemen, goed. Afmeting: H 14 - 26 cm. In redelijk/goe...
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence schenkkan in de vorm van een aap, met daarop de tekst; 'Kees den aap dat gekkie, geeft melk uit zijn bekkie'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Drie oude Deense porseleinen figuren. Bing & Grondahl. Twee honden, goed. Schaap, mist oor. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven diverse oude Duitse Hümmel figuren. 20e Eeuw. Eén maal bakfout. Eén maal chip lampenvoet, rest goed. Afmeting: H 9 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot uitgebreid Wedgwood servies. Grootse gedeelte is Wedgwood of Etrurai Barlaston. Totaal: 168 delen. Diverse beschadigingen mogelijk. In redelijk/goede staat.
Klein 11-delig Duits Fürstenberg porseleinen mocca-servies met rozen decor. Handgeschilderd + goud. In goede staat.
Drie grote antieke Wedgwood borden met floraal/goud decor. Engeland. Circa 1890. Wedgwood Pearl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Perzisch aardewerk, polychrome, fayence. 1x Vaas met floraal decor + tekens. 1x Bord met Arabische tekens/floraal decor. Afmeting: 23 - 33 cm. In goede staat.
Exclusieve 14-delige Porcelain Paris France toilet-set. Floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 45 cm. In goede staat.
Vijf antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken bloempotten. Gemerkt LWP + wapen. Een bloempot haarlijn + chip bodemrand. Afmeting: H 21 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Duits Osterwerda kaststel. Keramiek. Jugendstil. Circa 1900. Chinoiserie decor. Afmeting: H 25 - 32 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen plaquette. Figuren in herberg. Onduidelijk gemerkt. Circa 1880. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Engels porseleinen Royal Albert theeservies. Decor: Lavender rose. Floraal/goud decor. Bestaande uit: 14 kopjes + schotels. theekan + theelicht, melk + suikerset, 2 kandelaren, bord, 2 schalen, 1 kom ...
Twee zeldzame 19e eeuwse Franse kop en schotels. Handbeschilderd. 1x Landschap/figuren/goud decor. 1x Kustplaats met figuren/schip decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje gelijmd. Beide schotels goed. Af...
Prachtige 19e eeuwse Delftse fayence Porceleyne Fles fruittest set, bestaande uit schaal + lekschaal. Opengewerkt, gecontourneerd. 1879 letter A + 1884 letter OPZF. Afmeting: 23,5 - 26,5 cm. In goede ...
18e - 19e Eeuwse Engelse pearlware theepot met floraal decor. Bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Engels porseleinen theeservies. Worchester. Gemerkt met halve maan. Bestaande uit: grote kom, theekan, melkkan en twee kopjes + drie schotels. Eén kopje haarlijn + roos dekselkan chip, rest ...
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde Copeland sierborden van porselein. Landschap + goud decor. Met verso de plaatsaanduiding. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Hollands Gouda plateel. 20e Eeuw. 1x Vaas, decor Persian/floraal. 1x Lampenvoet met prunus decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 19,5 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Moorcroft vaas van keramiek met granaatappel decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Gouda platelen bloempot met piedestal. Floraal decor 'Lena'. Circa 1920. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse Gouda platelen vaas met floraal decor. Decor: Chrysantheme. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Lot antiek polychroom plateel. 1x Bolvaas, floraal, nr. 125. En zes onderzetters, Zuid Holland, Gouda, floraal decor. Afmeting: 8,5 - Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke Porceleyne Fles Delft polychrome Fayence tegel met zwaan decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 12 x Ø 23 cm. In goede staat.
Hollands art deco platelen olielamp? Circa 1930. Arabische vormgeving. Afmeting: 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie oude Westraven Utrecht polychrome majolica herdenkings tegels. 1x Standvastig te midden der woedende baren. 1x Het Kofschip 1753 - 1953. Egbert Dauwis 1940 - 1949. 1x Maria met kind. Minimale ran...
Vier oude/antieke Hollandse platelen bloempotten. 20e Eeuw. Enkele chip en of haarlijn. Afmeting: 18 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence plooischotel met floraal decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht kop en schotels. Decor Fancy. Circa 1890. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Perzische polychrome fayence kommen met floraal/vogel decor. Afmeting: 19 - 21 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence Porceleyne Fles kaststel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 33 cm. In goede staat.
Zeven delen Delfts fayence Porceleyne Fles. Onder andere; theebussen, dekseldoos, plaquette, fles. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 - 29 cm. In goede staat.
Andries Copier Bavaria porseleinen serviesgoed. Circa 1950 - 1960. Bestaande uit; twee dekselschalen, twee ovale schalen, twaalf kop + schotels, zes eierdoppen en één kom. Afmeting: 10 - 27 cm. In goe...
Vier delen aardewerk. 20e Eeuw. Onder andere; potje Westraven Utrecht, schaal Chris Lanooy (chip), bolvaas (ongemerkt/chip), bruine vaas (gemerkt K.). Afmeting: 9 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen divers oud/antiek fayence. Onder andere; Makkum, Italië, Rouen. Draakkandelaar Rouen gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: 16 - 35 cm.
Drie delen antiek Hollands polychrome fayence Makkum. Twee schalen + één kaarskandelaar. Floraal. Afmeting: 12 x 28 x 32 cm. / H 21,5 cm. (kandelaar). In goede staat.
Antiek vijf-delig Duits porseleinen kaststel met molenlandschap decor. Dekselvaas beschadigd. Decor: Delft. Circa 1920. Afmeting: H 24 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke polychrome Friese kerfborden van aardewerk. Circa 1900. Eén bord chip achterkant. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts fayence polychrome Porceleyne Fles kaststel. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 26 - 41 cm. Met certificaat van echtheid. In goede staat.
Lot Art Deco keramiek. Bestaande uit: 3x Goebel, uil + twee houders, circa 1930. En een vaas, plateel, Noord Holland, haarscheur + bodemrand gelijmd. Afmeting: 10 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
6-Pas antiek Hollands tegeltableau met afbeelding van 17e eeuwse driemaster. Afmeting: 37 x 25 cm. In goede staat.
Delftse polychrome Zuid Holland fayence plaquette met riviergezicht, figuren en windmolen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws 3-pas tegeltableau met pauw decor. Middelste tegel gescheurd. Afmeting: 41 x 13 cm. In redelijke staat.
Hollands polychrome 6-pas tegeltableau. Afbeelding Hollandse diligence omstreeks 1850. Afmeting: 27 x 40 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse 4-pas mangaan tegeltableaus met hond en kat. Hond, goed. Kat, haarlijnen. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e eeuwse Hollandse fayence wandtegels met bloemvaas decor. Randschades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Hollandse wandtegels met olifant, dromedaris en eenhoorn decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Hollands 9-pas tegeltableau met platbodem. Mangaan-kleurig. Rechter boventegel beschadigd. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Hollandse wandtegels. 32 Stuks. Blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot 18e - 19e eeuwse Hollandse fayence landschap tegels in dubbele blauwe cirkel. Aantal: 26 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Tien antieke tegels. Bijbels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Delftse fayence tegel in eikenhouten lijst. Veerpont met figuren. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Delfts fayence. 1x Schenkkan met tinnen deksel, floaal decor + bodemmerk W.V.K. 5. 1x Groot bord + bodemmerk, bloemvaas decor. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Hollandse Fayence borden met floraal decor. Randschades. Afmeting: Ø 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf zeldzame Hollandse Delftse fayence maand-borden. Januari t/m December. 18e Eeuw. Gemerkt met de Bijl. Twee borden gelijmd. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Lot tegels, 20 stuks. 18e - 19e Eeuw. Divers. Onder andere; landschap decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: Ø 31 cm. In redelijke staat.
Twee delen koningshuis oranje, Wilhelmina. 1x Gedenk beker van emaille, september 1898. 1x Vaas van keramiek, 1898 - 1948, W + ranken Enka Unicum. Afmeting: 9 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Porceleyne Fles Delftse fayence oorkruik met Perzisch decor. Door Leon Senf. Circa 1925. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Delftse fayence schotel met stadsgezicht Haagse Poort Delft. Gemerkt H. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse Sevres porseleinen potpourri dekselpot met floraal goud decor. Bodemmerk + tekst. Afmeting: H 19 x Ø 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen theeservies. Circa 1860. Handbeschilderd, figuren/goud decor. Met mahonie tablet. Eén chip melkkan. Afmeting: 7 - 50 cm. In goede staat.
Lot van twaalf oude en antieke Hollandse tegels. Onder andere; Makkum Tichelaar + blauw/wit + mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met wanli chinoiserie decor/vogel in tuin. Afmeting: Ø 32,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie tuin decor. Chips. Afmeting: Ø 35,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek fayence. 19e Eeuw. 2x Polychrome, Frankrijk, theebus + zoutnap. En een Makkumer Tichelaar visschaal. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse bloempotten. Keramiek/majolica. Circa 1900. Alleen genummerd. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.
Uitgebreid Boch boerenbont ontbijtservies met floraal decor. Circa 40-delig. Detergent proof. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 30 cm. In goede staat.