Antiek Art Deco klokkenstel 3-delig (België) 22x26x7cm. en 19x7x13cm. Cond.: G
Antieke Gustav Becker pendule met westminster gong ca. 1930. Eiken kast met snijwerk 31x48x16cm. Cond.: G
Oude Zaanse wandklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast en bronzen versieringen. Peervormige gewichten 48x24x17cm. Cond.: G
Grote oude Zaanse klok in notenhouten kast met slinger 67x29x17cm. Cond.: G
Grote Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met eiken kast en messing sierwerk. Slinger zit in de kast 63x25x18cm. Cond.: G
Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw. Tweegaats met massief eiken kast 82x30x15cm. Cond.: G
Pendule (compositie) 2e helft 20e eeuw van een staande vrouw (iets in de hand ontbreekt), batterij uurwerk 48x29x10cm. Cond.: G
Design klokje "Rhythem" 2e helft 20e eeuw van zilverkleurig kunststof, Japan. Onder met verzwaarde ronde sokkel en smalle hals. Uurwerk in ronde zilverkleurige behuizing. H.: 18,5cm.
Marmeren Art Nouveau pendule ca. 1930 Frankrijk, minime beschadiging 21,5x20x9,5cm. Cond.: G
Hollands Fries schippertje met maanstand en Westminster slagwerk. 2e Helft 20e eeuw met eiken kast 76x22x15cm. Cond.: G
Antieke Art Deco regelateur met eiken kast ca. 1930 48x33x15cm. Cond.: U