Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes en voetjes 32cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop 2e helft 20e eeuw met stoffen lichaam, porseleinen handjes, voetjes en slaapogen 44cm. Cond.: G
Bamboe kinderstoel op wielen 20e eeuw 68x46x35cm. Met telraam (begin 20e eeuw) en extra voetenbankje. en klein tafeltje van bamboe. Cond.: G
Oude Engelse metalen stoomwals Mamod, 2e helft 20e eeuw 17x21x13cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop met 3 gezichten 2e helft 20e eeuw. Ongemerkt, stoffen lichaam, porseleinen voetjes en handjes 35cm. Cond.: G
Highway Patrol NY No. 160, Duitsland. Zwart met creme 19x6,5x5,5cm. Cond.: G
Schildpad pop met bewegende ledematen en slaapogen. gemerkt in de nek. Bespeeld 52cm.
Porseleinen kinderservies in doos, 8-delig met bloemdecor 20e eeuw. 7x18,5x19,5cm. Cond.: G
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Porseleinen poppen 5-delige lampetset in doos 20e eeuw. Cond.: G