Beukenhouten stoofje met aardewerken stoofbakje 20e eeuw Hollands, 18x24x18cm. Cond.: G
Grote salonlamp met notenhouten voet en stoffen kap 20e eeuw. In zeer goede staat 170xø60cm.
Oude beukenhouten theestoof 20e eeuw, donker gebeitst met koperen binnenbak 39xø38cm. Cond.: G
Antiek petroleumcomfort, ca. 1900. Van emaille met gietijzer. gemerkt Georg Haller Ottensen Hamburg 21xø21cm. Cond.: G
Twee houtsnijwerken 20e eeuw. 1x man met schaap 24x7x6cm. 1x Twee personen met bananentros 17x20x8cm. Cond.: G